Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szegedi Klinikán hogy zajlik...

Tasli kérdése:

Szegedi Klinikán hogy zajlik a Dr. Pásztor Norbert által végzett inszemináció?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tart, hányszor kell bemenni a Klinikára, bent kell-e maradni estére, én hol kezdek reggel, és mi történik velem egész nap? Holnap megyünk, és NAGYON izgulok! És főleg: mi történik az inszem után?

2014. okt. 12. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!!

én is Pásztor dokinál voltam 2-szer is és még megyek is hozzá!kb olyan fél óra a beavatkozás!utána megkapod a gyógyszereket amiket szedni kell és mehetsz vissza az ágyba 1 órát kell feküdni!hát nem muszáj bent maradni haza is jöhetsz!én az a második után bent maradtam a klinikán mert szombaton és hétfőn csinálták!reggel a felvételinél kezdesz!kiadják a papírjaidat felmész a nőgyógyászatra és ott kapsz egy ágyat!a felvételi az andrológiánál van!remélem nem hagytam ki semmit!!

2014. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már túl is vagyunk az elsőn, remélhetőleg az utolsón. Lényegében mindent leírtál :) Még azt elfelejtettem megkérdezni, hogy ilyenkor is szoktak borítékot adni? Vagy azt csak amikor már végre terhes lesz az ember lánya? ;)
2014. okt. 14. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szívesen! Hát nekem még sajnos nem sikerült! De megmondom őszintén én úgy gondoltam majd ha sikerül a baba akkor adnék neki valamit!! Neked is két alkalommal csinálták? Vagyis két egymást követő napon? Megy a drukk! Kb 14nap múlva kiderult minden! Gon tesztet csinálsz? Írd már meg mi lett az eredmény!
2014. okt. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, kétszer, szerintem Szegeden így szokták, mert a többi lánynak is kétszer csinálták más dokik.

Köszi a drukkot, már NAGYON szeretnék végre pozitív tesztet :)

2014. okt. 16. 06:11
 5/10 anonim ***** válasza:
szia!mióta vagytok benne a baba projektbe??majd írd meg mi lett az eredményed!!vagyis sikerült-e!!!
2014. okt. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már 4. éve.... :( Tavaly derült ki, hogy korábbi műtétek miatt olyan hasi összenövések vannak, amik miatt fizikailag ki volt zárva a terhesség. Ezt megszüntették, legalábbis egy részét laparoszkópiával, aztán vártuk a nagy spontán teherbeesést, ami persze nem akart jönni :( Mivel csak az egyik oldalamat tudták rendbe hozni, így fele az esély is. Lélekben már rákészültem a lombikra is, de előtte még kell tenni pár próbát az inszemmel, hátha összejön, legalábbis a Kaális doki szerint. Úgyhogy most próbálkozunk.
2014. okt. 21. 05:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!!!

mikor tesztelsz?? hétvégén ???mizus veled??

2014. okt. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, ez sajnos nem jött össze :( Tesztelni sem kellett, már napokkal korábban éreztem, hogy meg fog jönni. Ugyanúgy, mint máskor, csak most erősebbek voltak a tünetek (mellfeszülés, hasfájás). Viszont annyit megtudtam ma, hogy az egy cikluson belüli inszem ismétlés 2-nek számít! Így 3 hónap alatt összejön a 6 inszem, amit a TB. feltételként ír elő a lombik támogatásához.
2014. okt. 29. 12:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!!

sajnálom ,hogy megjött!!

nekem ezt nem mondta pásztor doki!!ha egy ciklusba 2 egymáskövető nap van az inszem akkor 2 inszemnek felel meg??jól értem??mert nekem tavaly szeptemberbe volt meg októberben!akkor az 4 inszem???léci írd már meg ezt!!köszi!!

2014. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, pont ezt mondta. Így meglesz a 6 alkalom, ami az ingyenes lombikhoz kell. Vincze doktornő meg egy másik csajnak azt mondta, hogy inszeminációs próbálkozásnál nincs határ, ami felett nem támogatná a TB.

Én a kettőt összeadtam, és azt szűrtem le belőle, hogy ha valaki akar, az csináltathat akárhány inszemet, de ha van pénze és bele szeretne vágni a lombikba, akkor 6 után mehet a Kaáliba. Mivel nem vagyok mai csirke, így nem érek rá sokáig az inszemmel próbálkozni. Sajnos. De most nagyon bízok benne, hogy a jó oldalon is fog érni petesejt, és összejön a babácska :)

2014. okt. 30. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!