Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Talán soha nem lehetek terhes?

Talán soha nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén fog hangzani de 18 éves vagyis 3 éve van párkapcsolatom soha a büdős életben nem védekeztünk s bem esek teherbe..pedig 2-3 éven belül szeretnék babát..

De mért nem esek teherbe ? Mások 15-6 évesen szülnek.

Orvosok hülyének néznek engem kise vizsgálbak ugy agigy kell..gindolják magukba mit akar ez 18 évesen.

De én mégis félek..nagyon félek..


2014. okt. 13. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak veled lehet probléma, a pároddal is. Eszed nem sok van, de ettől még teherbe eshettél volna. Szerintem a férfit gyorsabb és könnyebb vizsgálni, kezdjétek azzal, hogy nézet egy spermaképet az andrológián.
2014. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura, ha 3 év alatt nem estél teherbe és nem védekeztetek. Persze attól is függ, milyen gyakran voltatok együtt, peteéréskor épp együtt voltatok-e, mindig beléd élvezett-e a párod.

De nem biztos, hogy azért nem jött össze, mert veled van valami. A párodnak is lehet valami problémája. A férfiakat tényleg sokkal egyszerűbb megvizsgálni. Akár neten is lehet venni tesztet férfiaknak.

2014. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!