Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek alacsony volt a progesz...

Akinek alacsony volt a progeszteron szintje, mit kapott rá az orvosától? Mennyi idő alatt jött így össze a baba?

Figyelt kérdés
Én napi 2X1 Duphastont szedek a ciklus felétől.
2014. okt. 17. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mmenyire alacsony.

Nekem a 21. napon 1, ill. 3 volt.

Erre kaptam 3*2 Duphastont, de nem volt elég, úgyhogy kaptam mellé 3*2 Utrogestan kúpot is, így lett 36 az érték, és maradt meg mindkét terhességem.

2014. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
te akkor a terhesség megtartására kaptad? csak mert nekem a terhesség összejöttéhez írták fel
2014. okt. 17. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel a 14. naptól kell szedni, akkor még nincs élő ember, aki megmondja, sikerült-e a terhesség, vagy sem.

A ciklus 14. napjáról a terhesség 13. hetéig szedtem folyamatosan.

2014. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az összejöttéhez nem adhatják, csak a megtartáshoz. Nem tud ovut csinálni.
2014. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor rosszul fogalmaztam, úgy értettem hogy nem akkortól kell szednem amikor már biztos a terhesség, hanem előbb. Menses előtt pár napig pecsételő vérzésem van, és emiatt nem is biztos hogy meg tudna tapadni rendesen, ezért írták föl. hogy ne legyen pecsételés...
2014. okt. 17. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Így rendben van. Legjobbakat!
2014. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!