Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inzulinrezisztenciával lehetek...

Inzulinrezisztenciával lehetek lombikkal terhes?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehezítheti a teherbeesést, és a terhesgondozás során fokozott odafigyelést igényel a dolog, diétát is szigorúan kell tartani a gyerkőc érdekében is, de amúgy lehetséges, persze :)
2014. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha kezeled, igen. Diéta, mozgás, gyógyszer, ha kell. A vetélési arány nagyon magas kezeletlen inzulinrezisztencia esetén, ezért a kezelés elsődleges fontosságú. De persze, sikerülhet! Csak oda kell figyelni nagyon!
2014. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Manka68 ***** válasza:
Nekem nem sikerült. A lombikos dokim pedig minden lombik előtt kérte a friss terheléses értékeimet, és attól tette függővé, hogy egyáltalán elkezdi-e.
2014. okt. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne add fel, lehetséges!!! :)))


Nekem sikerült, pedig nálunk azoospermia van, tehát nagyon nehezített volt a fogantatás még lombikkal is: friss SMART ICSI; hereszövetből vették a mintát, a férjemet aznap műtötték, amikor nekem volt a punkcióm, ráadásul nem egy helyen, így a futár vitte a szövetet a Kaáliba. Elég szürreális...

Erre jött az inzulinrezisztenciám, amelyet diéta+mozgás+gyógyszer kombinációjával kezeltünk. A gyógyszert csak a 12. hét végéig szedtem, de végig mozogtam orvosi felügyelet alatt, és a diétát is tartottam. A vércukor eredményeim tökéletesek voltak, hozzáteszem, az inzulineredményeim is elfogadhatóak voltak, ugyanis nem stresszeltem, annyira nyugodt voltam, (mert a stressz rengeteget tud rontani az értékeken:(


Igen, sikerült, ez a sokadig alkalomra...egy egészséges, gyönyörű kisfiú a 40. hétre. (A fagyasztott hereszövetből soha nem jártunk sikerrel, csak a friss szövettel!!!)

2014. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, csak kis kiegészítés.

Az inzulinértékek a várandósság alatt javultak, főleg a 2. trimeszterben, mert akkorra minden vizsgálaton túl voltunk már, és onnantól éreztem igazán a harmóniát, egy leírhatatlan boldogságot.


Nagyon sok sikert, és kitartást kívánok!

2014. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lombik előtt kiderül, nem biztos, hogy nekiállnak sztem, mert nehezíti nagyon a teherbeesést.
2014. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdés kezelve van e az inzulinrezisztenciád: kezeletlennel ir-el nem szabad lombikozni.

Én is ir-es vagyok a párom azoospermiás. 8 lombikom volt. 3 kezeletlen ir-el. A 3-ba majdnem belehaltam. Után kerültem megfelelő dokikhoz akik rendbe rakták az ir-em és a 4-ből van egy gyönyörű fiam.

2014. okt. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!