Tsh problema. Valaki hasonlo?

Figyelt kérdés

Tsh 3,22 volt szeptemberben 2 napja lett csinalva vervetel tsh 2,78 lett lehetseges ez hogy magatol kezdene helyre jonni? Doki mondta hogy varjunk a gyogyszerrel hatha helyre jon magatol 2 honapot varni kellet igy most ennyi lett az ertek!


Szerintetek ?


2014. okt. 30. 18:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Most fogytam 3 kg korul majbnem :) lehet azert ment le nekem is...6 honapja lesz ebben a hoban hogy probalkozunk babaval endohoz februarba megyek nem akarok en se magan orvosra 10ezreket kiadni ...meg 24 vagyok kibirom varni az a par hot az orvosig :)
2014. nov. 1. 21:29
 12/18 anonim válasza:

Szia!


Engem is elküldött az endokrinológus a 3,2-es értékkel, hogy ez határértéken belül van.

Több mint fél éve nem jön össze, bár kétszer halvány pozitív volt a tesztem, majd késéssel, de megjött:-(Nem tudom, hogy volt-e ennek köze a TSH-hoz.

Mindenesetre én kerestem egy másik orvost, jövő héten megyek hozzá.

2014. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Szia utolso nekem is volt mar pozitiv tesztem 4 napot "kesett" es meg jott parommal beleis eltuk elegge magunkat

Remelem nem a pajzsmirigy okozta nekem is...:O

2014. nov. 2. 14:23
 14/18 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Tujátok,hogy ez túl magas babához,de nem csináltok semmit mert az orvos hazaküldött,csak remélitek,hogy nem emiatt van?

De hát tudjátok,hogy emiatt van,akkor miért nem mentek másik orvoshoz,aki felír gyógyszert?

Már rég terhesek lehetnétek...

2014. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Én ahogy írtam is már be is jelentkeztem másik orvoshoz.

2 hete tudtam meg, múlt héten voltam orvosnál. Ő mondta, hogy ez normális.

Most péntekre már be is jelentkeztem egy másikhoz.

Eszembe sincs ennyibe hagyni.

2014. nov. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

februar 4en van idopontom hamarabb nem volt :-/

magan orvoshoz meg nem akarok menni ( szenelyes indok miatt )

Csak annyira lettem volna kivancsi tenyleg hogy esetleg " veletlen" valakinek nem lett e alacsonyabb hogy fogyott vagy valami hasonlo vagy probalta tobb jodot jutattni a szervezetebe es ez alltal alacsonyabb lett?!

Koszonom

2014. nov. 4. 19:52
 17/18 Manka68 ***** válasza:
Az a baj, hogy sztk alapon nem nagyon szoktak ezzel foglalkozni. :-(
2014. nov. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Egyébként engem maganorvos küldött el ilyen értékkel. ..

Most ismét pozitív a tesztem.penteken megyek másik orvoshoz.remelem minden rendben lesz. ..

2014. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!