Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhességi tüneteim lennének,...

Aperilla kérdése:

Terhességi tüneteim lennének, negatív teszt ellenére? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, járt e már valaki így?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Férjemmel nagyon nagyon szeretnénk már babát, eddig sajnos eredménytelenül… Néhány hete viszont „furán” érzem magam… Folyamatos teltségérzet jellemez és émelygés, néha erősebb néha enyhébb de folyamatos hányinger és szédülés…illetve folytonos fáradtság, ami eddig egyáltalán nem jellemzett!!Múlt hónapban a szokásostól eltérően néhány napos mensim és „barnázás” volt, illetve ami szokatlan volt, hogy mindig hatalmas görcseim vannak, és ahhoz képest most szinte semmi nem volt! Érdekessége a dolognak hogy 3 teszt is negatív lett sajnos, illetve egy ultrahangvizsgálaton is átestem 1 hete ahol nem láttak semmit! Járt már valaki így? Reménykedhetünk még vagy ez valószínű nem az a rosszullét amire várunk?!
2014. nov. 1. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a doki nem látott semmit, akkor én nem nagyon reménykednék... de minden lehetséges, az is lehet hogy csak 4-5 hetes vagy és azért nem látta még.
2014. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon bízunk benne és reménykedünk még azért! Kíváncsiság azért hajt... hátha valaki járt már hasonló cipőben és talán pozitív eredménye is lett a végén?!?! :)
2014. nov. 1. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Áltarhesség?
2014. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt azért kétlem....csak néhány hónapja "vagyunk rajta a témán"... illetve nem jellemző rám, hogy "beképzelném" magamnak a tüneteket!
2014. nov. 1. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Rám sem volt jellemző :D egy időben mégis minden terhes tünetet produkáltam....
2014. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű számomra is: csak az agyad produkálja a tüneteket. 4-5 hetes terhesség esetén is már látszik a lényeg, a kis zigóta, vagy bármi. Nekem kb 3 hónapon át voltak tüneteim, vagy inkább úgy mondom, hogy produkáltam a terhességi tüneteket, aztán végül csak megjött mindig :( Ez egyáltalán nem tudatos dolog, én sem hittem el, hogy ilyet művel a testem velem...

Persze, a remény hal meg utoljára, de ez nem lesz terhesség a leírtak alapján. És teljesen mindegy, hogy mióta próbálkoztok a babával, a lényeg az, ahogy az írásodat is kezdted: "nagyon nagyon szeretnétek"!

2014. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi is hasonló cipőben járunk. Nektek azóta sikerült?
2014. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!