Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 29-30 napos ciklusnál a 28....

Goldie76 kérdése:

29-30 napos ciklusnál a 28. napon negatív teszt. Akkor már ne reménykedjek?

Figyelt kérdés

2,5 éve várunk a csodára, és csak nem akar érkezni. Minden oldalról ( hormon...átfújás...stb) rendben vagyunk.

Volt már valakinek negatív tesztje hasonló adatokkal és mégis baba lett? Tudod kéne várni még tényleg késik, és utána tesztelni, csak jó róla beszélni, hátha....van remény...hogy valaki már volt hasonló cipőben...



2014. aug. 12. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem a kimaradt mensi után 4 nappal teszteltem és negatív lett. Meglepő volt mert nem szokott késni, rá egy hétre gondoltam elmegyek dokihoz mert még mindig nem jött meg a mensin. Reggelre viszont azt vettem észre hogy nagyon nagyok a melleim és véraláfutásos. Aznap vettem tesztet és pozitív lett. (sajna vetélés lett mert nagyon influenzás voltam és egész nap köhögtem) A hcg nem mindig éri el azt a szintet a mensi kimaradása napján sem hogy kimutatható legyen. Ne add fel mi is ilyen régóta várjuk a csodát, én most clostizok és bízom sikerül a pete tuningom :-)) !!
2014. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kb. 3-4 nap múlva tesztelek újra, ha valóban késik majd :)
2014. aug. 13. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia lett baba?
2018. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!