Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az LH teszt negatív, de az...

Az LH teszt negatív, de az ébredési hő felugrott, lehetséges, hogy a teszt nem jó? Vagy tényleg nincs ovulációm?

Figyelt kérdés

2014. nov. 11. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

LH teszten mennyire erős a második vonal? Este teszteltél, a használati utasítás szerint?


És hogy a kédésedre is válaszoljak: lehet negetív ovu teszt ellenére peteérésed. :)

Nekem soha nem mutatott pozit a teszt. Ennek ellenére ultrahanggal igazoltan volt petérésem, ami a hőgörbén is látszott és a hormonjaim is rendben voltak. Meddőségi szakember erre annyit mondott, ritka, de előfordul ilyen :)

2014. nov. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az LH teszt nekem mindig egy csíkot mutat, pedig van ovulációm. Ezt könnyen ki tudod deríteni, progeszteron vérvétellel, hőgörbe vezetéssel.
2014. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Az előírás szerint csináltam a tesztet, naponta ugyanabban az időben, este, és nem ittam két hogy órával előtte. A két csík majdnem azonos erősségű volt, mégsem pozitív. Az előző hónapban nagyon szépen kimutatta a teszt, másnap emelkedett is a hőm. Most ott tartok, hogy fenn van a hőm továbbra is, tehát szerintem lehetett peteérés. Azért is tettem fel s kérdésem, mert pajzsmirigy alulműködésem van, és most egy hónapja, hogy emelt adagban szedem az l- thyroxint,és megijedtem, hogy összezavarodott a hormonrendszerem. Következő hónapban már szeretnénk próbálkozni :-)
2014. nov. 14. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!