Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Endometriózis mellett sikerült...

Endometriózis mellett sikerült valakinek inszeminációval a baba?

Figyelt kérdés

2014. nov. 11. 19:01
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nem adom fel!
2014. nov. 14. 06:44
 12/24 anonim válasza:
Nekem is van endometriózisom, de nagyon szeretnénk babát. Ezért kivizsgáltattuk magunkat férjemmel. Szerencsére ezen kívül minden rendben. Most voltunk a 2. inszemináción, az első sajnos nem sikerült. Ha ez sem fog, megyünk januárban megint, majd műtét. De valóban a terhesség lenne a legjobb, mert akkor az endo stagnál, és vetélést sem okoz!!! Viszont lehetséges, hogy pont emiatt nem sikerül teherbeesni. Sajnos benne van. Viszont egyáltalán nem biztos, sokaknak sikerül endo mellett is. Remélem éhn is ebbe a táborba tartozok majd... ;) Sok sikert!!!
2014. nov. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

hát igen,sok sikert...

hol csinálnak inszemet lapar nélkül?

engem ez meglep...szerintem velem szóba sem állnának addig,amíg meg nem laparoznak,és ki nem szedik azt onnan....

:-O

2014. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Magánrendelésen.
2014. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Engem azért nem akart az orvos műteni még, mert még kicsi az endo. Egyszer már volt műtét, és az újabb műtét után is hegesedhet, az endo meg visszajöhet.
2014. nov. 14. 19:45
 16/24 anonim válasza:
Igen, azt nekem is mondta, hogy sajnos műtét után idővel visszatér. Kb 2 év alatt teljesen. Egyébként engem is azért nem műt még mert nem túl nagy. Azt mondta határeset, így bízunk abban, hogy inszeminációval sikerül a terhesség.
2014. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

de mi az hogy kicsi???

mi számít kicsinek???

2014. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Az egy cm-es az még kicsi, de amúgy nekem van egy barátnőm, neki van endo, és nem műtötték, és már két gyereket szült. Mivel minden szervezet más, mindenkinél máshogy zajlik.
2014. nov. 15. 17:30
 19/24 anonim válasza:
Nem csak a mérete számít. Be sorolják, h enyhe, vagy súlyos... Azon belül is több fokozat lehet. Nekem pl méretre 25 mm.
2014. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

nekem kb 2,2 cm a balban,de rögtön lapart javasoltak...hogy szétnézzenek merre miujság van...3bol 3 orvos,az egyik orvos ezek közül lombikos volt,és még ő is előbb a műtétet ajánlotta csak...

ezért fura nekem hogy rögtön lombik meg mittudomén lapar nélkül?!

2014. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!