Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan sikerült kideríteni,...

Hogyan sikerült kideríteni, hogy mi a probléma? Hogyan vettétek rá az orvosokat, hogy kiderítsék (és melyiket a meddősségit, vagy a nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Hormonvizsgálatot, spermavizsgálatot, átjárhatóságot, laparoszkópiát és összeférhetetlenségit csináltak.

Egyszer azt mondják, hogy minden jó, egyszer hogy nem annyira, de nem is rossz.

A gyógyszerektől (több félével is kísérleteztek) elsőre minden jól megy, csináltak több inszemet is, de nem sikerültek. Másodszorra nem hatnak ellenben hetekig menstruálok tőlük. Először nőgyógyásszal próbálkoztam, de most a meddősségi központ sem vizsgált semmi mást, csak az injekciókkal kísérletezik ugyanazzal az eredménnyel.


2014. nov. 22. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológus!!
2014. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok, kitől kaptál beutalót(ill. hogy mit nézzen)?
2014. nov. 23. 13:29
 3/5 Manka68 ***** válasza:
Jobban jársz, ha magánba mész el endodokihoz. Beutaló oda nem kell, és majd ő tudja, hogy mit kell néznie.
2014. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem 11 évesen jött meg, de sose volt rendszeres, volt hogy 1,5 évig nem jött meg :D Mindig mondogatta X orvos, hogy nincs baj.... Aztán másik orvoshoz elvándorolt anyukám, aki azonnal továbbított az endokrinológushoz, ahol kiderült hogy PCOS betegségem van, és azóta is mossák a fejem, hogy már réges rég kezelni kellett volna és nem lenne ilyen sok cisztám, de hát én erről nem tehettem. :/ Már kezelnek kb 2 éve, de még mindig meddő vagyok. 21 L
2018. márc. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 2 endkrinológusnál voltam magán és nem magán is, ráadásul az egyik ismerős által és hát....nevetséges volt....semmennyire nem foglalkoztak velem. A magándoki még ki is gúnyolt 20 ezerért, hogy 34 évesen azt mertem mondani, hogy a lombikot még pár évig biztosan nem akarom bevállalni. (hormonok elvileg rendben vannak nálam. Az akkori 4-es tsh-mra mindkét orvos azt mondta, hogy egészen biztosan nem amiatt nem jön a baba....a nőgyógyász meg azt mondta, hogy a pajzsmirigy érték az nagyon fontos, hogy jól be legyen állítva, mivel volt már egy kémiai terhességem, ami pár nap késés után menstruációval távozott. Az az igazság, hogy az ember csak költi költi az amúgy is kevés fizetését és szinte mindenhol azt érzem, hogy nem foglalkoznak azzal, hogy mélyebbre ássanak..értem én ezalatt a különböző laborvizsgálatokat....rögtön lombikra akar küldeni mind...ha vennék a fáradtságot és kiderítenék a valódi okokat akkor nem kellene boldog boldogtalant lombikra küldeni, hogy aztán az amúgy sem teljesen egészséges szervezetét még jobban tönkretegye...Az ember sokszor azt érzi, hogy ha nem kezdi el beleásni magát a témákba és nem olvas utána, hogy mennyi mindent kell magán laborral elintéznie akkor sosem derül ki a probléma oka. Most én is magán megyek megint laborba, hogy ellenőrízzem a pajzsmirigyem.
2022. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!