Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » IR-esek! Fokozatosan kezdtem...

IR-esek! Fokozatosan kezdtem el szedni a Merkformin 850-eset, reggel fél szem ( orvosi utasitásra). Már most is tartanom kell a 160-as diétát?

Figyelt kérdés
120 perces IR értékem 68.
2014. nov. 27. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, már most is diétáznod kell, és mozogni is, legalább heti 3-4-szer 40 percet.
2014. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, minél előbb kezded, annál hamarabb fognak javulni az értékeid. A hasmenéstől ne ijedj meg, idővel hozzászoksz a methez.
2014. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ir-esként most már mindig tartanod kell a diétát. Ugye tudod, hogy ez nem egy időszakos dolog és csak kezelni lehet, gyógyítani nem? Hogy nem csak azért fontos a kezelés, hogy babád legyen, de azért is, hogy az életminőséged ne romoljon rohamosan, elkerüld a korai cukorbetegséget, stb.? Ez a diéta nem diéta, nekünk ez életmód. A sporttal együtt. Minél előbb kezeled úgy, mint az életed részét, annál jobb! Kezd mielőbb!
2014. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! A mozgással van egy kis problémám, mert napi 12 òrát dolgozok (8-20).

Hasmenésem csak az első nap volt, meg hányingerem is, gondolom ahogy növekszik az adag úgy fognak erősödni a mellékhatások is.

2014. nov. 27. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva volt. Eleinte voltak mellékhatások, aztán miután hozzászoktam már semmi. Türelem!:) Már jó úton vagy! :)
2014. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és sokkal erősebbek a mellékhatások, ha nem megfelelő kajákat eszel a gyógyszer mellé. Nekem (és a többi IR-es ismerősöm is mesélte) a met nem bírta a tejet, cukros dolgokat, azonnal vizes hasmenésem lett tőle. Ezeket már most is kerüld, ha a diétát nem is tudod tökéletesen tartani az elején, akkor is! Kevesebbet szenvedsz tőle, ha nem kevered.
2014. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig hasmenést okoz, ha túl keveset, vagy túl zsírosat eszem. Pedig évek óta szedem én is.
2014. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is már bőven hozzászoktam (igaz, hasmenésem sosem volt tőle, csak durva hányingerem), de még mindig émelygek, ha rosszat eszem. Nálam a fehér lisztre indul be a dolog. Mindig megbánom, ha elcsábulok egy három centis kiflicsücsökre.
2014. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!