Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet orvosi igazolást kérni...

Lehet orvosi igazolást kérni arról hogy folyamatban van egy inszemináció? (szoc. Pol miatt)

Figyelt kérdés

Szocpol-t vettünk fel, és még nem jött össze a baba, most inszeminációra megyünk, de a bank ugye már követel, lehet valami orvosi igazolást kérni hogy folyamatban van a babaprojekt? (nekünk term. úton nem lehet gyermekünk)

Holnap után persze az orvossal megbeszélem, csak kíváncsi vagyok hogy valaki volt-e hasonló helyzetben?


2013. szept. 25. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ha lejárt az idő amire vállaltátok és nem lett gyerek vissza kell fizetni. Ha túl lennétek 5 lombikon akkor a kamatokat elengednék, de így azt sem.
2013. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

De igen.

Az orvos ad igazolást arról, hogy egészségügyi akadálya van a teherbeesésnek és akkor elengedik a szocpolt

2013. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj ilyen butaságot, mert ez nem igaz. Nem engedik el a szocpolt, csak 2 esetben, ha az egyik fél elhunyt vagy ha több mint 60%osan rokkant, ne vezesd félre szegény kérdezőt.
2013. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem elengedték
2013. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egész biztos, hogy nem engedték el, max a kamatot, ha voltál 5 lombikon, vagy papírod volt róla, hogy nem lehet gyereked, magát a szocpolt tuti nem.

Ezzel foglalkozom 6 éve. Ne kamuzz.

2013. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy a szocpolt nem engedik el. Egy rokonom is túl van néhány sikertelen lombikon. Nekik is vissza kellett fizetni.
2013. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom,ha igazolni lehet,hogy nem lehet gyerek akkor elengedik!?
2013. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
rosszul tudod
2013. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kamatot engedik csak el, ha orvosilag igazolhato, hogy nem jon ossze a gyerek.
2013. szept. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És ha nem akarjuk hogy elengedjék, csak halasztást kérni?? (1-2-3 hónapot?)
2013. szept. 26. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!