Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Oktober 28-tol november 2-ig...

Oktober 28-tol november 2-ig volt meg a menzeszem, a parommal november 12,13,14-en voltunk eggyutt, ugy "vedekeztunk", hogy kivette ido elott . Szerintetek lehetek akar terhes is?

Figyelt kérdés
Azota en antibiotikumot szedtem,mert megjott a gyomor tukrozeses lecsipett kis darab szovettani eredmenye,es a helikobakter pozitiv lett,igy a clyon nevu antibiotikumot szedem mar 7 napja,de nagyon leepitette a szervezejem,mert torokgyulladasom lett,ami gomba olo gyogyszer hatasara elmult,de a masik baj,hogy huvelyi folyasom lett,viszkedtdem,eleg csunya lett a nemi szervem. Igy elmentem nodokihoz,november 26-an es,ahogy vizsgalt rak szures stb mar ott barnaztam,mert mensi kozelebe vagyok,csinalt huvely uh-t ott a bal petefeszkemen rengeteg cysta van,es 9mm-es a nyalkahartyam arra is azt mondta,hogy gond,vegul PCO-t alapitott meg :( :( :( meg heveny huvelyi gyulladast amire kaptam kupot meg gyogyit,de azota amiota kicsit barnaztam a dokinal azota semmi nincs,csak mensi szeruen faj a hasam,meg a cicim,a kup hatasara keves rozsaszines folyasom volt,de az is keves nagyon,a nogyogyasz azt mondta,hogy most aljak neki a gyerekcsinalasnak 22 eves vagyok 6 eve van parkapcsolatom,mert kesobb nem fog ossze jonni!! Nagyon elvagyok keseredve aki PCO-s leirna,hogy nekik,hogy jott ossze a baba? Ja es a pa parom hallani se akar a gyerekrol,eleg "oreg" mar a kapcsolatunk,igy en se szulnek neki,de 25-30 evesen fogok tudni meg szulni?

2014. nov. 28. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ertem. Ha "oreg" a kapcsolat, hat eves, akkor miert me szulhetnel neki?

Talan eppen ez az egyutt eltoltott hat ev jelenti, hogy kepesek vagytok egyutt elni. Vagy nem ertem az egeszet...

2014. nov. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pco-s vagy, igaz? Gondolom inzulinrezisztens is. Meg kellene nézni. Tessék kezelni, orvoshoz menni. Diéta, sport, esetleg metformin nevű gyógyszer. Ha komolyan odafigyelsz, még el is fog múlni. Ez a betegség némi odafigyeléssel kordában tartható. Ha túlsúlyos vagy, tessék lefogyni.

Gyakorlatilag az egészséges életmód a megoldás.

Amúgy én is pco-s vagyok.

2014. nov. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!