Nelli123 kérdése:

Gyereket szeretnénk csak félek anyámtól szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

barátommal másfél éve lakunk együtt (Ö21) Én (18,5) mindketten dolgozunk a szüleinkre nem számithatunk. Tartjuk velük a kapcsolatot de segítségre nem szàmithatunk. Az én szüleim utálják a barátomat. Szeretnénk gyereket, el is tudnánk tartani, csak félek anyámtól hogy megint megfenyeget hogy akkorsoha többet nem áll velem szóba hogy felejtsem el őt, meg hogy azt fogom tőlle hallgatni hogy vetessem el. ( tavaly terhes lettem és ugyan ez volt. Abortuszon voltam mert

megfenyegetett) Szerintetek? Hülyeség lenne ilyen korán gyereket szülni? Nincs szükségem bulikra link életre. A barátom nagyon szeretne és 1000%hogy mellettem állna. És ha terhes leszek hogy mondjam el anyámnak? (Nem élünk a szüleinkel) köszönöm elölre is.


2014. dec. 2. 12:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene ennyire korán szülnöd, de ha mégis ezt teszed, azt ne az anyádtól tedd függővé.
2014. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szerintem érettek vagyunk hozzá,csak nem akarom megint azt a lelki terrort amit anyától kapnék.
2014. dec. 2. 12:46
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg életed legnagyobb döntését a külön élő anyádtól teszed függővé, addig nem vagy érett rá.-és ezt nem bántásból mondom.
2014. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha érett lennél egy gyerekre, nem tőlünk kérdeznéd, hogy mit csinálj. Várjatok még vele.
2014. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem azért teszem tőlle függővé mert a támogatására lenne szükségen vagy bármi..hanem mert félek attól hogy terrorizálni fog lelkileg!!!
2014. dec. 2. 12:55
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed alapján nem vagy elég érett hozzá, akkor se azt gondolod most magadról teljes bizonyossággal. Várj még ezzel!
2014. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Ha 18 evesen nem anyuddal laksz annak oka van. Gondolom mondtak hogy le is ut fel is ut. Miert hagyod, hogy fenyegessen es beleszoljon dolgokba. Ha kulon elsz es dolgozol es el is tudnad tartani a babat, akkor szerinten nem szamit, hogy 18 eves vagy csak. De elotte zard le ezt a rossz viszonyt anudekkal, ha kell akkor ne talalkozzatok. Milyen jogon kenyszeritett bele egy abortuszba. Nem tunik jo embernek. Kulonben, ha nem is tart el akkor nincs igazan szukseged ra. Tudom hogy ez szornyen hangzik, hogy ne tartsd anyuddal a kapcsolatot, de ha azt mondja tobbet nem latod akkor nem. Szerintem neki rossabb lesz. Foleg ha a babat sem latogathatja meg. Probalj mg elszakadni tole egy kicsit jobban, mert mar felnott vagy. Kicsit felo, hogy ha be is vallaljatok a babat akkor megint rabeszel egy abortuszra, az meg nem ferr a babaval szemben. Valamint a te lelkiallapotodat is rombolja. Anyud erzelmileg zsarol, ami nem normalis.
2014. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Értjük, hogy nem anyagilag függsz tőle, de lelkileg hagyod magad befolyásolni és azon gondolkozol, hogy ő mit fog szólni hozzá-ezért írtuk, hogy nem vagy elég érett rá.
2014. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van...en vagyk a hulye hogy ennyire adok a véleményére.
2014. dec. 2. 13:05
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom offolni a témát, én 26éves vagyok és az én édesanyám sem örülne ha gyereket szülnék, ezt már másnak is elmondta és visszahallottam, sőt anyósomat is megkérte, hogy próbáljanak lebeszélni róla. Ettől függetlenül úgy gondolom nem az ő boldogságára fogok gyermeket szülni hanem a férjemnek és magamnak, mert MI szeretnénk.

Ha eljutsz te is erre a gondolatra akkor vállaljatok babát! Amikor már semmi kétség nem lesz :) Anyukádtól pedig szakadj el és próbálj tanulni a helyzetből, s jobb anya lenni mint ő!

2014. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!