Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A parom nem akar gyereket en...

A parom nem akar gyereket en megis odaig vagyok h legyen egy babam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy hatalmas kerdes elott allok ami tenyleg megvaltoztathatja az eletem. A parom 19 én 21 par honap es 22. 3 éve dolgozom aktivan örököltem egy házat tehát az alapjaim megvannak. Nagyon szeretnek mar kisbabat kerdezhetitek miert ilyen koran. En sem tudom..talan azert van ennyire bennem mert nagy csaladban nottem fel ahol mindig volt kisgyerek. Imadom oket. Viszont a parom nem akar gyereket meg 5-6 evig ami teljesen ertheto szamomra is. Ő is dolgozik mar egyebkent 1 eve. 1 eve is vagyunk egyutt. Nagyon szeretem ot es ugy is erzem o is az igazi. Viszont nem tudok szabadulni attol hogy minden vagyam egy pici baba. Mit tegyek?

2014. nov. 30. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy kicsit, vannak előnyei is annak ha nem vállalsz ennyire korán gyereket, nekem is voltak ilyen érzéseim egészen fiatalon is, de pár hónap után elmúltak és már nem vágytam a gyerekre, ha viszont nem múlik el, akkor döntened kell, hogy elhagyod-e a párodat, azért, mert nem csinál neked gyereket és elkezdesz keresni egy másikat, ami viszont évekbe is beletelhet.
2014. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A párod még hozzád is fiatal, nem hogy apa legyen. Egyáltalán nem biztos, hogy együtt fogtok maradni.

Várj még néhány évet, akkor sem leszel elkésve.

2014. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy férfire nem szabad ráerőltetni egy babát.

Amíg nem lesz, addig használd ki, hogy ketten vagytok, mert utána pl egy mozi is szervezést kíván...

2014. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Sajnos mi is ebben a helyzetben vagyunk,csak mi

már 30 felett vagyunk és a párom még mindig

nem akar babát én viszont már nagyon.

Sajnos döntenem kell....

2014. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás az kérdező és 4-es válaszoló ha elhagyjátok a párotokat.Tudom,ez morbidan hangzikés lehet most engem emiatt lepontozni,de TAPASZTALATBÓL javaslom,hogy ez a legjobb mgoldás.Én 29 éves vagyok,3 hónapos a babám akire már nagyon erősen kb.22 éves korom óta vágyom/vágytam.A sors fintora az,hogy olyan férfiakkal hozott össze a sors,akik nem voltak partnerek a gyermekvállalásban.Ha az egyik fél szeretné-általában a nő-a férfi viszont nem vagy húzza az időt,akkor az a kapcsolat halálra van ítélve!!!Ha egy nő mindenáron ahhoz a férfihez ragaszkodik aki nem akar vagy még nem akar babát,akkor a férfi lesz boldogtalan,mert egy olyan helyzetbe van belerángatva amire nem vágyott.Ha viszont a nő tűr,tűr...és vár a csodára,akkor meg az évek reppennek el és a nőknél ketyeg a biológiai óra.Én is azt hittem a 25 évesen megismert páromra hogy ő az igazi,de 3 évig hitegetett és bármennyire is szerettem,elengedtem a kezét,hadd menjen,keressen magához való lányt.Én viszont nem kerestem célzottan,hiszen már meg voltam savanyodva hogy nekem már nem is lesz babám...aztán megdegedt a bejárati ajtóm,amit már becsukni nem tudtam.Tavaly nagypénteken sík ideggel berohantam a lakásomtól 3 percre lévő barkácsboltba,ahol kicsaptam a hisztit,hogy bármi lesz valaki jöjjön már ki meggyalulni az ajtómat mert kb.az utcát fűtöm.Aztán az eladó fiú,aki egyben asztalos nagyszombaton-másnap-kijött az ajtómat megjavítani.El kezdtünk beszélni az élet nagy dolgairól,majd ezt a beszélgetést folytattuk este mikor visszatért hozzám.Ott is aludt,meg is történt a szex..aztán 1 héten belül összeköltöztünk,az összejövetelet követő szűk fél éven belül összeházasodtunk,tavaly november végén teherbe estem a fiammal és idén augusztus végén megszületett a pici fiúnk,aki a szomszéd szobába szunyókál.Mindez másfél év leforgása alatt.Szóval a nem akarásnak nyögés a vége és csak akkor működik minden ha 1 csónakba eveztek.Sokaknak naív vagyok,másoknak példa.Remélem tanulságos volt a sztorim,főleg a négyesnek.Kérdező,te még adj a párodnak legalább 1 évet ha annyira szereted,bár ha fiatalabb nálad,az nem feltétlenül szerencsés,mert a pasik amúgy is kb.5 évvel később érnek mint a nők.Benned már 21 évesen tombolnak az anyai ösztönök,ami egyébként normális,pláne ha van hova szülnöd,munkahelyed is van.Nincs ebben semmi különös.Régebben is ekkortájt szültek a nők.
2014. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huh Kedves utolso! Nagyon jo volt olvasni a törteneted es nagyon boldog eveket kivanok nektek! :) Köszönöm hogy írtal tanulsagos volt :)
2014. dec. 6. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Szívesen leírtam a sikersztorimat és remélem hogy megerősített az én példám.Remélem segítettem és ha bármi kérdésed van,nyugodtan kérdezz,szívesen válaszolok.Még azt le sem írtam,hogy mindketten a férjemmel spórolósak vagyunk és a baba születése előtt 2 hónappal sikerült megvásárolnunk egy kis házrészt önerőből,abból a pénzből amit még az ismerkedésünk előtt összegyűjtögettünk.Januártól közös vállalkozásunk lesz.Úgyhogy mondhatja nekem bárki hogy elhamarkodott volt nagyon rövid időn belül összeházasodni,de ha működik a kémia és 1 hullámhosszon van 2 ember akkor igen is lehet sikereket elérni,közös jövőt építeni és gyermeket is vállalni,ami valljuk be,az ÉLET ÉRTELME! :)

2014. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de szerintem a Párod borzasztóan fiatal meg ehhez. Meg egy no is fiatalnak szamit 19 évesen gyerekvallalas szempontjából, nemhogy egy ferfi. Ha Te ezert par even belul elhagyod, nem is szeretted igazan. Mert ugye O mondjuk három ev múlva is meg csak 22 eves lesz es nagyon ritka az a 22 eves fiú manapsag aki mar a gyermekvallalast tervezi. Raadasul ha erolteted, az csak ront a helyzeten mert egy idő utan kényszerítve érzi majd magat, mert fel h elhagyod, annak meg jo vege nincs. Megertenem, ha mar 25 even felül lennetek es meg akkor sem akarja a babat, hogy elgondolkodsz azon, hogy talan mast kellene találnod, de ez sokmindentol is fugg. Pl. Hogy miota vagytok egyutt. Ha engem egy ferfi azert hagyna el mert 19 évesen nem akarok neki szülni meg orulnek is neki.. Mert akkor biztos, higy nem szeretett. Várj meg ezzel nyugodtan, meg Te is fiatal vagy... En 19 évesen szültem es hidd el nem konnyu meg akkor sem ha van hova szülni!
2015. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy idősebb férfi kell neked, aki szeretne gyereket.
2015. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!