15. dpo-n nagyon-nagyon halvány pozitív teszt, majd 16. és 17. dpo-n teljesen ugyanolyan halvány, nem erősodik. Miért van ez? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Gondoltam, gagyi lehet a teszt, így ma 17. dpo-n csináltam egy kazettásat is, rettentően halvány pozitív, első blikkre nem látszik, de ha nézegetem közelebbről, egyértelműen ott van és nem száradási vagy ilyesmi. De ilyen későn ez normális? Sokkal erőssebbnek kellene lennie, nem? Volt már így valaki? Mi lett a vége?
2014. dec. 13. 11:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy a kérdés régi, bocsi.
2015. júl. 17. 19:03
 12/19 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo lett baba vegul is?
2015. júl. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem 16. dpo- halvány pozitív. Utána még két nap szintén halvány, innen tudtam, hogy baj van, hisz erősödnie kellett volna. 20. dpo- még mindig halvány, délutánra véreztem. Pedig most progeszteron pótlást is kaptam. Két éve a 20. dpon teszteltem közepesen erőset. Akkor a 8. héten vesztettük el a magzatot. Ez az én történetem, nyilván nem törvényszerű, de ha nem erősödik a teszt, szerintem ne élje bele magát senki. Persze ha nincs kórelőzmény, nem is tartom célszerűnek a többszöri tesztelést.
2015. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés de az utolsónak írnám hogy az sem jelent semmit,hogy erős a teszt.Nekem nagyon erős volt és elvetéltem mégis.
2019. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha még valaki nèzi - nálunk baba lett ebből a tesztelésből, már 4 èves lesz nyáron.
2019. máj. 18. 13:25
 16/19 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok. Kedves kérdező, neked mikor erősödött?
2020. febr. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy vagyok, 16.dpo-n (biztosan tudom az ovut), alig látható a tesztem, sőt, egyre halványabb. Ez a kérdés tartja bennem a lelket egyedül. Utolsó, veled mi lett?
2023. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Solya6 válasza:
Kedves utolsó, mi lett azóta veled?
2023. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kémiai lett, két hét késéssel jött meg. A következő hónap pozitív lett, 30. hétben vagyunk :)
2023. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!