PCOS babatervezők, milyen ovulációs tesztet használtok?

Figyelt kérdés

Milyen érzékenységű, márkájú, honnan szerzitek be és milyen hosszú ciklushoz? Sikertörténetek

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. dec. 15. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A barátnőm 40mlu-s tesztet használt, innen rendelte: [link]


Én nem használtam ovu tesztet, csak lazán együtt voltunk. Együttlét után azért falra támasztottam a lábam egy negyed órát :) elsőre sikerült. Nekem 30 napos ciklusom volt. Barátnőméknek 3. hónapban sikerült, a ciklushosszát nem tudom.


Drukkolok! :)

2014. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ki is vizsgáltattad a PCO-d? Tudod hogy PCO nincs inzulinrezisztencia nélkül? Ha gondolod irj privit!


Egyébként kérdésedre válaszolva nem szabad érzékeny tesztet venni! ahogy az elöttem lévő irta a 25-ös 40 es jó!


[link]


Szia:)

2014. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ki vagyok vizsgálva van enyhe IR-em, diétázom tornázom. Igen végül is a linkelt oldalról rendeltem 40-est, (mert tudom nekünk elvileg magasabb az LH amúgy is így egy 10 érzékenységű LH teszt lehet állandóan pozitívat mutatna)
2014. dec. 19. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!