Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megosztanátok velem mindent...

Megosztanátok velem mindent az inszemről és a lombikról? Előtte, utána levő kezelések, költségek? Bp. Kaáli intézet! Természetes teherbeesés után dec. Elején spontán elvetéltem!

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, rengeteg ilyen kérdés van, én is nagyon sok kérdéshez leírtam már a történetünket, részletesen, összegszerűen. Légy egy kicsit élelmesebb és keresgélj.
2014. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van még a Forgács Intézet.

Konzultáció tízezer Ft- (kb félórás beszélgetés)

Inszem kb ötvenezer Ft


A XX. ker-ben van egy kertes házban.

2014. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nekünk nem jött be a Kaáli nagyon lehúzós hely és magasról leszarják az embert.

Miért gondolkozol azon, hogy meddőslgibe mész? hányadik vetélés volt?

2014. dec. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Bp. Kaáli, Krizsa dr-t válaszd! Neki köszönhetjük a 2 28 hósainkat. Imádtam hozzá járni, még ha hülyén is hangzik.
2014. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajgó dokihoz jàrunk,kért még egy hormon vizsgàlatot és úgy néz ki januàr végén vagy februàr elején belevàgunk!

37.éves vagyok,a jobb oldalamat kipakoltàk!

2014. dec. 27. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!