Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Melyikben hosszabb a várakozás...

Melyikben hosszabb a várakozási idő: a Kaáli intézetben, vagy a Budai meddőségi centrumban?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjatok, ki mennyi időre kapott időpontot! Köszi
2015. jan. 9. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kaáliba (Szeged) konzultációra 3 hónapot vártunk! Aztán pár vizsgálatot el kellett végeztetni, onnan ment minden mint a karikacsapás! Bmc-t nem választottam volna.
2015. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. A konzultáció után már nincs több hónap várakozás a beültetésig?
2015. jan. 9. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom mi hogy mukodik mashol. Mi junius vegen voltunk es oktoberben volt a beultetes, de azert mert juliusban a kezeloorvosom volt szabin, augusztusban nekunk nem volt jo, meg volt par vizsgalat ami idobe telt! Szeptemberben kezdtunk es igy lett oktober legelejen a beultetes! Szoval szerintem hamarabb is lehetett volna de a nyari szabik kozbe szoltak. Hova szeretnel menni?
2015. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, ezért tájékozódom...ahol a legrövidebb a várólista :) de azért számít az intézmény megbízhatósága is. Forgács lenne a legközelebb, de ott meg egy év is lehet, nekem annyi türelmem meg már nincs... :/
2015. jan. 10. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Bp.Kaàli első megbeszélésre 1,5 hónapot vàrtunk,utànna a konzultàció alig egy hónap,de vàrni kellett a vizsgàlatok eredményére,vérvételre!

Most mivel nov.végén természetes úton sikerült a baba,de dec.elején spontàn elvetéltem,így februàr közepén vagy végén megyünk vissza,akkor beszéljük meg hogy inszem vagy lombik lesz

2015. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, sajnálom. Szurkolok neked! :)

Bejelentkeztünk a Kaáliba végül, febr. végére kaptunk időpontot. Szeretném még kérdezni tőletek, hogy ez a konzultációs díj mindig esedékes, mikor találkozunk a dokival? Minden alkalommal fizetni kell érte? Köszi a válaszokat!

2015. jan. 12. 21:14
 7/7 Manka68 ***** válasza:
Az első konzi kerül többe, utána megbeszélés néven jóval alacsonyabb összeget kell fizetni, míg el nem indul a valódi kezelés. Onnantól benne van az inszem, vagy a lombik árában, nem kell külön fizetni.
2015. jan. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!