Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostylbegit és petefészek...

Clostylbegit és petefészek túlstimuláció?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A dokim Clostylgegitet írt fel, hogy biztosabb legyen a peteérés (ciklus 2. napjától). Végigolvastam a papírját, meg rengeteg netes véleményt. Nyilván többen osztják meg a rossz tapasztalatokat, mint a jókat vagy a semlegeseket, de így is sikerült nagyon megijednem. Az öt napos kúra kezdete/vége után mennyivel jelentkezhetnek a túlstimulálásból eredő tünetek?
2015. jan. 19. 18:20
 1/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Azért annyira nem kell megijedni, a clostival viszonylag nehéz a hiperstimut elérni. Nekem csak a lombikhoz kapott brutál adag hormonok tudtak ilyet, azok is csak egyszer az ötből, amikor nem ittam elég vizet (üdítő és egyéb cukros löttyök nem jók), és nem ettem elég fehérjét.

Ja igen, és petesejt leszívás után jött elő a dolog.

2015. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi. Én mindig elolvasom a leírást, ami a dobozban van, meg a PCOS-es csoportban is horrorokat tudnak írni a clostiról. Komolyan arra tippeltem, hogy a doki az életemre tör :) csak hasson...
2015. jan. 19. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szerdán kezdem el szedni a Clostit, a ciklus 5. napjától. Kíváncsian várom, jókat hallottam róla. Nálad van valami mellékhatás?
2015. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én holnap kezdem. A munkahelyen szóltam, hogy hamarra hívják a mentőt, ha azt látják, hogy a padlón lustálkodom. Szerencsére elég megértőek. Írj majd, hogy mi van veled, kíváncsi vagyok mások tapasztalataira. :)
2015. jan. 27. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Rettegek, mert Bromo-t is szedtem és nem bírtam. Remélem minden rendben lesz, mert a munkaidőm 90%-ban autóban telik.... Nem tudom, ha este venném be, az baj lenne? Szerinted? Holnap kell kezdenem....
2015. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!