Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztaltatok már ilyet? Mi...

Tapasztaltatok már ilyet? Mi lehet? Mi okozhatja? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Dec 9-én àllapítottàk meg a spontàn vetélést 5+5 hetes voltam!Dec 13-àn kezdtem vérezni,addig csak erősen barnàztam!

Jan 7-én kezdtem újra barnàzni,10-én kezdődött a vérzés ami 1,5 napig tartott és 1,5 nap barnàzàssal végződött!

Most a cilus 8-9 napjàtól hol barnàzok,hol a wc papír rózsaszínes vàladékos!

Napok óta megjön érzésem van és egyre erősebben barnàzok!

Most vagyok a ciklus 15.ik napjàn!


2015. jan. 24. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez velem törtenne, felhivnam a nögyogyaszom, hogy mi erröl a velemenye. :) Elöfordulhat, hogy a peteerest erzed, vagy rosszabb esetben cisztad van, de nem vagyok doki, nem tudhatom. Nekem most ebben a honapban mar a mensi utan kezdödött olyan fura görcsszerü erzes, mintha ovus fajdalom lenne. Elmentem a 11. napon dokihoz, es latott egy eleg nagy cisztat, az okozta az enyhe görcsöket. Szerintem hivd fel a dokidat. 8-9. ciklusnapon törtenö verzest elvileg köztes verzesnek hivjak, de szerintem nem artana meg egy vizsgalat. Sok sikert!!!
2015. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Holnap megyek a dokihoz!
2015. jan. 26. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szuper! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Majd megirod, hogy mit mondott? :) Nagyon kivncsi vagyok! Szurkolok!!!
2015. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!