Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan lehet, hogy folyamatosa...

Hogyan lehet, hogy folyamatosan csak egy csík van?

Figyelt kérdés
Multhét hétfőn jött meg, ezen a héten végig teszteltem, de csak egy csík van mindig, a másik minimálisan sem látszik. Miért? Nincs pé.-m????
2015. jan. 24. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs ovud, igen. Erre is jó a teszt, hogy lásd, hogy gond van. De az is lehet, hogy neked késői ovud van, ha végigteszteled a ciklusod, kiderül.
2015. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az LH-tesztek mellett érdemes lenne még hőgörbét is vezetned. Jóval olcsóbb megoldás, főleg, ha úgy tűnik, nem tudod belőni a peteérés napját, vagy esetleg egyáltalán nincs is. Én már hónapok óta áttértem a rendszeres hőmérőzésre, és akkor LH-tesztelek csak, amikor gyanús a görbe alapján, hogy pé lesz.
2015. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!