Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek volt laparoszkópija és...

Akinek volt laparoszkópija és méhtükrözés tudna válaszolni pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Meddig voltak fájdalmaid?

Mikor tudtál már rendesen mozogni?

A gáznak a hatása mikor múlt el?

Normális érzés mikor felülök és nyomódik a gyomrom kicsit olyan érzés mintha nyomná valami a tüdőmet össze és bedobog tőle a szíven?

Mikorra múltak el a tünetek?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget?


2015. febr. 19. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Kb egy hétig fájt, a mozgás meg minden amit írsz.Aztán még picit a vállam, de az kibírható volt.Próbálj mozogni, mert Nekem az segített.
2015. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm hogy válaszoltál!!! Mára már kicsit könnyebb de a vállam és a gyomrom kiborító:( Próbálok sokat mozogni mert úgy tényleg könnyebb :)

2015. febr. 20. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem októberben volt méhtükrözésem.

Altatásban végezték, és semmi tünetem, fájdalmam nem volt utána, csak pár napig vérezgettem.


Novemberben elsőre összejött a baba. Állítólag utána következő hónapban nagyobb az esély a teherbeesésre.

2015. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak laparoszkópiám volt 1 hónapja. Az első 1-2 napban volt csak érzékenyebb a hasam; a vállam viszont nagyon fájt 4-5 napig (ez volt a legrosszabb). Kb. 1 hétig éreztem, hogy néha a mellkasom környékén itt- ott megszorult még a gáz; de ha mozogtam akkor 'odébb is tudott menni'; így tudtam magamon segíteni, hogy ne legyen kellemetlen. Összességében napról napra minden egyre jobb lett.
2015. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!! Igen a legrosszabb a vállfájdalom meg néha a nyomó érzés a mellkasomban :( Remélem hamar elmúlik mondjuk általában esete rosszabb így napközben tök jól elvagyok. Mondjuk éjszaka oldalt nem tudok aludni ez nagyon rossz :( Mikor fordulok a mintha minden belső szervem átmenne egyik oldatról a másikra :(
2015. febr. 21. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!