Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jók az eredményeim szerintetek...

Jók az eredményeim szerintetek? Ciklus 8- dik nap, stimuláció 6- dik nap 5,4mm endometrium. Sok aprò tüsző mko petefészekben, domináns ( még ) nincs. 😞😭 Puregont szúrok 6 napja.

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kaptam,Utrogestan hüvelykapszulát,először 2x2-t,majd 2x3-t,mert kicsit véreztem a 6. héten.És pluszban adott hozzá Duphastont is.

Én úgy tudom,ahová én járok,ott mindenki kap.

Te hová jársz?

2015. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Külföldön élünk így itt kezdtük el a kezeléseket. (Németország )

Fogom mondani jövő heten, a dokinak hogy mi lenne ha szedném. Hisz tudom hogy alacsony a progi szinten, es szoktam is barnázok.

amúgy van nekem itthon Duphastonom meg Utrogestanom is tablettába. anno még mikor Clistylbegyttel stimuláltak akkor kellett hozzá szedem, de megmaradt belőle sok. Nyilván magamtól nem merném beszedni....habár????

2015. márc. 14. 12:33
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi újság,kedves Kérdező?

Voltál dokinál? Remélem, minden rendben.

2015. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Március 20-ÁN megcsinálták az inszemet. Kaptam progi pótlást,most megy a várakozás.
2015. márc. 25. 20:28
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi újság veled?

2015. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!