Létezik olyan meddőségi intézet (akár fizetős is), ahol betartják az időpontokat?

Figyelt kérdés

Inszeminációra járunk, és ma lett teljesen elegem, hogy 8:20-ra volt időpontom vérvételre, és több mint egy órát vártam a vérvételre, pedig nem olcsó magánklinikát választottunk.


Létezik ma olyan hely Magyarországon (a Mensmentist kivéve, mert ők szuper pontosak, csak sajnos már inszeminációval nem foglalkoznak) ahol ha odamegyek időpontra, akkor 10 percnél többet nem kell várnom a pénzemért?



2015. márc. 16. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
G1 intézetben maximum 10 percet vártam, sőt volt,hogy előrevettek mert "rövid" vizsgálatom volt. Azt nem tudom,hogy meddőségi központ e de Homológ inszeminációt csinálnak az biztos. Szeretek oda járni még nem csalódtam bennük!
2015. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig szólok, hogy sietek és egyből behívnak, nem nézik, hogy ott vannak előttem már 100-an. Kaáli
2015. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Forgács I ntézetben is pontosak.
2015. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manka68 ***** válasza:
Miért nem mentél vérvételre a mensbe? Onnan is viheted a leleteket a meddőségire. Ha meg nem, akkor tényleg nem jó helyen vagy! :-(
2015. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!