Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nem sikerülnek az inszeminá...

Juci76 kérdése:

Ha nem sikerülnek az inszeminációk, de minden érték rendben van, mennyibe kerül a lombik?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 14:43
 1/8 Manka68 ***** válasza:
OEP támogatott. :-)
2015. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Írod inszeminációk.Miért kell-ene végig járni az inszeminációkat?Nem lehetne lombikkal kezdeni ha pl.1-2 inszemináció történt eredménytelenül?

Kérdés mennyi időre adnak időpontot a konzultációra ez még állítólag 15eft.---?adnak időpontot a lombik kezdéséhez ha minden rendben van.Olvasom van olyan Intézet ahol már ezaz év betelt Kaáli Intézet.

Nekünk csak a szurik 200eft körül mozgott+gyógyszerek vitaminok.

2év alatt 2lombik történt sajnos sikertelenül :( pedig nálunk is "állítólag minden rendben.

Írj privit ha szeretnél kérdezni segítek leírom a költségeket.

2015. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

OEP támogatott de önkötségesek az inyekciók,gyógyszerek,vitaminok.

A szurik ára nagyon sok sokkkollóóóó

2015. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk olyan 80-100 körül volt egy-egy lombik, inkább nem számoltam össze...
2015. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 sikerült a lombik?
2015. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most lesz a 2. inszem, csak tudni akartam mire (mennyivel) számoljak, ha nem sikerülne egyik sem. 3-szor próbáljuk meg (Győr, Kaáli), aztán ha sikertelen, akkor jön a lombik..
2015. márc. 24. 12:02
 7/8 murzsáné válasza:

szia az inszem nem kerül sokba mint a lombik

az inszem csak az inyekció és a gyógyszer amit kb 50 eft ba kerül az elsö ha szükséges én most vagyok a másodikon tul de sikertelen mindenkinek sok sikert

2015. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pécsi meddőségi kp-ban az oep támogatott 1. lombik (standard gyógyszerek, semmi extra probléma nem volt) 100eft körül van.
2015. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!