Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem jön a baba már másfél...

Nem jön a baba már másfél éve. és a legjobb barátnőm tegnap bejelentette, hogy terhes. Borzasztó érzés fogott el, bőgni tudtam volna. Volt valakinek hasonló? Hogyan lehet túllépni ezen?

Figyelt kérdés

Az eszemmel tudom, hogy nekem örülnöm kellene, és lelkiismeret furdalásom van miatta, de még sem ezt érzem.Azt érzem, hogy igazságtalan az élet. Ők nem is tervezték, mégis...Gyűlölöm magam, hogy ezt érzem, ez nem normális.

Kérlek, segítsetek!



2015. márc. 24. 13:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt. 14-15 hónapja próbálkozunk, a munkatársaim sorra esnek teherbe, én nem. Erre a barátnőm is bejelentette,hogy terhes lett.

A következő történt: elkezdtem bőgni, ki voltam akadva. Tudtam,hogy örülnöm kellene, de nem tudtam. Szinte hibáztattam,hogy mi az,hogy ő esik teherbe,amikor én szeretnék. Kellett pár nap, mire túltettem magam rajta. Én is tudtam,hogy nem lehetek irigy, de egyszerűen fájt. Nem az fájt,hogy neki sikerült, hanem,hogy nekem nem. bepánikoltam,hogy akkor velem biztosan valami baj van. Akárki akármit mond, annak ,aki sok ideje várakozik, ezt nehéz elfogadni és feldolgozni, de muszáj. nekünk is sikerülni fog!! Ha gondolod, majd írj ebben a ciklusban is,hogy mi történt. Én reménykedek minden hónapban!

2015. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!Szinte pontosan ezt ereztem en is...Azota sajnos megjott.Viszont ma voltam elso vervetelen a meddosegibe...vegre elkezdodik a kivizsgalas...
2015. ápr. 1. 20:16
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia, 11-es vagyok.


Sajnálom,hogy újra megjött. Tényleg átérzem, de változni fog! Mi is próbálkozunk rendületlenül. Én 22-e körül nem várom, meglátjuk.

Ti mióta próbálkoztok? Egyébként szerintem normális,hogy ezt érzed, ezért ne utáld magad. Mindenki átmegy ezen,aki sok ideje próbálkozik.

2015. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szia kedves kerdezo, sikerult azota?
2019. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen, 2 honap mulva mar mi is babat vartunk. Lassan 4 eves...es. a masodikat varom.
2019. dec. 16. 06:46
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Gartulalok, sok boldogsagot😊
2019. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Koszonom❤️❤️❤️
2019. dec. 16. 22:36
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok nő éri ugyan ezt. Mi két évig próbálkoztunk volt egy méhen kívülim meg 7 kémiai terhességem mire összejött a baba. Körülöttem is mindenki sorra esett teherbe, és mikor én is pozikat teszteltem tökre örültem hogy ooh de jó a sogornőmmel együtt szülünk, nekem elment neki sikerült, aztán a másik sogornom is terhes lett akkor én is pozit teszteltem a történet ugyan az. Közben végül két hónapra rá sikerült nekünk is így két hónap lesz a babák között, de senkinek nem kívánom azt az érzést amit számtalanszor átéltem miatta
2020. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Idősebb korban még nehezebb, 36 elmúltam, mindenkinek van legalább egy gyereke, csak nekem nincs. Mi már mindennel próbálkoztunk, de elment többször is. Azt mondták, hogy legfeljebb 7 hónapig tudom kihordani. Akkor eldöntöttük, hogy egy kisbabát. És három évi várakozás után megérkezett a kicsi fiú. Olyan szép gyerek, és nem sírós, bár az is lehetne, nem bánjuk. Most már iskolába készül, nagyon szeret minket, a vérszerinti anyja csak úgy teherbe esett, intézetis volt, nem tudott vele mit kezdeni, lemondott róla. Hát így is lehet anyává lenni, bár én még nem mondtam le egy kishugiról, hátha sikerül. Ha nem így, akkor úgy.
2021. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!