Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » CH diétát akik csináljátok,...

CH diétát akik csináljátok, hogy tudtok úgy étkezni, hogy közben ne legyetek éhesek? Én próbálom betartani az előírtakat, közben valószínű ehetnék egyebet is, még nem tudom mi az amit nyugodtan ehetek mert nem CH tartalmú. Ti mit esztek mellé?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Fú nekem 2 hétig kellett csinálnom, de én 0-24-ben éhes voltam. Utánaolvastam, hozzászokik ehhez a szervezeted.

Ez egy jó táblázat:

[link]

Húst azt nagyon sokat lehet enni. Meg sajtot. Tojást is.

Szóval vannak 0,.. és 1,.. -esek, azok közül bátran válogass.

2015. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húst, tojást és olyan zöldséget, aminek 100 grammjában kevesebb mint 5 gramm ch van, bármennyit ehetsz. Én általában reggelire teljeskiőrlésű kenyeret/zsemlét ettem, hozzá valamilyen szalámit vagy virslit, sajtot, májkrémet stb és uborkát. A zöldségeket nem szeretem, csak a krumplit és az uborkát, így sok választásom nem volt. Tízóraira natúr joghurtot ettem friss gyümölccsel és korpovit keksszel vagy tejeskávét keksszel vagy általam sütött diabetikus sütit. Ebédre abszolút változó volt, pl gulyás kenyérrel vagy tavaszi zöldségleves teljeskiőrlésű palacsintaval vagy zöldfűszeres csirkemell barna rizzsel vagy teljeskiőrlésű lisztből készült spagettiből bolognait stb. Uzsonnára müzlit ettem vagy gyümölcsöt, vacsorára meg olyasmit mint reggelire vagy ami ebédre volt. Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Én nagyon megszenvedtem a diétát, mert éhes nem voltam, de utálom a zöldségeket, és édesszájú vagyok, de megoldottam. Heti egyszer még arra is rávettem magam, hogy zöldségköretet egyek ebédre. De pl salátát is ehetsz nyugodtan. Én tényleg nem voltam éhes, sőt sokszor nagyon is jól voltam lakva. Nekem adtak több tájékoztató füzetet is a diabetológián, azokban volt rengeteg recept is és mintaetrend. De neten is találsz rengeteg ilyet.
2015. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek, sokat segítenek válaszaitok :-)
2015. ápr. 2. 23:37
 4/7 Jubilee ***** válasza:
carbonara.hu oldalon sok jó diabetikus receptet találsz. 2-3 óránként egyél, hogy ne legyél éhes! 3.cukros terhességemet 'csinálom', fel a fejjel! :)
2015. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Manka68 ***** válasza:

Én leginkább húst eszem hússal. :-)

Na jó, ez nem igaz, de mióta jóval több húsfélét eszem, és sokkal kevesebb kenyér és tésztafélét, azóta nem hintázik annyira a cukrom, inzulinom, és messze nem vagyok olyan éhes, mint régebben. Ha nagyon éhesnek érzed magad két étkezés között, (ami azért nehéz, ha tartod a 2-3 óránkénti evést), rágcsálj mandulát, mogyorót, szóval magokat. :-) Persze ne marékszámra, és ne sózottat. Az a tapasztalatom, hogy pár napon belül elmúlik az iszonyatos éhségérzet.

2015. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat és a bíztatást. Most a Húsvéti sütik terén vagyok tanácstalan, azt nézegetm. Ti mit süttök az ünnepre?
2015. ápr. 4. 09:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ajánlott oldalakon nézelődök, de gondoltam van bevált receptetek vagy tippetek, valószínű inkább azokat próbálnám ki :-)
2015. ápr. 4. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!