Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 23 éves vagyok, és az a nagy...

23 éves vagyok, és az a nagy problémám, hogy hátrahajlo méhem van és policisztás petefészkem, van valaki aki ilyen problemával teherbe esett? Nagyon szeretnénk babát,6 honapja probálkozunk.

Figyelt kérdés

#policisztáspetefészek
2015. ápr. 11. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajló.

Most várom a második babámat,és mindkettő első hónapban sikerült.

2015. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manka68 ***** válasza:
A hátrahajló méh nem probléma, a PCOS annál inkább. Endokrinológushoz lenne érdemes elmenni, az alapbetegséget kezeli, és rendbe teszi a hormonokat. Utána sokkal jobbak lesznek az esélyek.
2015. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
PCO-ra alkalmazzák nálad a 3-as kezelést? A hátrahajló még nem akadályozza a teherbeesést, ez csak városi legenda. A családunkban minden nőnek hátrahajló méhe volt, mégis min. 2 gyerek született mindenhova.
2015. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A hátrahajló méh statisztikailag átlag 1 ciklussal későbbi teherbeesést eredményez, tehát elhanyagolható a "hátrány".

Azonban a cisztákat mindenképpen orvossal kell kezeltetni, mert az már bőven gátolhatja a teherbeesést vagy ha sikerül is, akkor a terhesség egészséges lefolyását.

2015. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy petevezető, egy petefészek, hátrahajló méh, rögtön sikerült teherbe esnem. Szóval a méhed nem befolyásoló, de a pcot kezeltesd mihamarabb...
2015. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam nogyogyasznal,es azt mondta,hogy policisztas petefeszekkel is eshetek teherbe,csak terhesvitamint irt fel,mivel a menstruaciom normalis 32 nap,elhizva nem vagyok,igy ezen kivul csak a sportot ajanlotta...
2015. ápr. 13. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő jelen van, még jóval idősebb is vagyok nálad, és van egy kisbabám. Nekem kellett a hármas kezelés, így egy év volt, mire sikerült teherbe esnem. Az első terhesség nem sikerült, de rá 2 hónappal igen. A hátrahajló méh esetén érdemes egy párnát rakni a popsi alá, esetleg gyertyázni aktus után.
2015. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!