Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez idegösszeomlás lenne? Az...

Ez idegösszeomlás lenne? Az életem rég óta nincs rendben. Ma főleg nagyon sok minden összejött, és körülbelül egy órája ütött be a mennykő.

Figyelt kérdés
Olyan ideges lettem, hogy sírógörcsöt kaptam, hánytam, majd úgy legyengültem, hogy egy ideig fel sem tudtam állni a földről. Még mindig ideges vagyok, sírhatnékom van, remegek és szédülök, de már lényegesen javult a helyzet. Gondolom annyira nem lehet komoly a baj, ha most itt tudok írni. Viszont megijedtem, mert nem szokott ilyen lenni. Legfeljebb sírok egy kicsit, ha baj van...
2009. márc. 14. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegösszeomlás lenne , nem tudnál most erről így írni. Ez egy erős stresszhelyzet volt,próbálj megnyugodni, és relaxálni !

Minden jóra fordul egyszer,próbálj higgadtan maradni, és változtatni akár gyökeresen is az életeden!

2009. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. márc. 14. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
most olvastam csak kérdésedet, remélem azóta már jól vagy nagyon megijedtem, hogy valami komolyabb bajod lett. volt valaki melletted, amikor rosszul lettél, vagy csak egyedul voltál?mitol voltál olyan ideges?talán attól is megnyugszol, ha leírod itt nekunk, mintegy kibeszéled magadból.tudod azt a mondást, hohy ha nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek.mégegyszer jobbulást kívánok neked!
2009. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kérdező, csak azóta új regisztrációm van, köszönöm az érdeklődést. Azóta jobban lettem, járok pszichiáterhez, azonban nem olyan rég mégis sikerült összehoznom egy tényleges idegösszeomlást. De már relatíve jól vagyok, köszönöm.
2009. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!