Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hamarosan lombikbébi eljáráson...

Hamarosan lombikbébi eljáráson fogunk részt venni. Mit jelent ez a vizsgálat?

Figyelt kérdés

- Belgyógyászati/családorvosi szakvélemény: a tervezett petefészek-stimulációnak (asszisztált reprodukciónak), műtétnek (folliculus-punctio), altatásnak, illetve a létrejövő terhességnek belgyógyászati szempontból ellenjavallata van-e.

Kihez forduljak? Rengeteg más vizsgálat is van, az minden tiszta, de ez... Forduljak belgyógyászhoz? És mi alapján ír véleményt? Nem értem. Kérlek segítsetek!



#vizsgálat #lombikbaba #lombik #Dévai Intézet #mesterséges megtermékenytés
2015. ápr. 14. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmész a házidokidhoz aki megírja, hogy nincs olyan bajod amiért ne lehetne megcsinálni.
2015. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennyi lenne az egész? Nahát? Mégcsak nem is kell belgyógyászhoz menni? Köszi a választ!
2015. ápr. 14. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:

A háziorvos végez belgyógyászati vizsgálatot. különben is ott van a perjel után, h családorvosi. Családorvos=háziorvos.


Mi a kérdés?

2015. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azért nem értem, mert külön is szerepel ezen kívül, így is: Belgyógyászati vélemény általános egészségügyi állapotról.

És nem értem ha a háziorvos ad, akkor kell-e még külön belgyógyászhoz menni, vagy ez elegendő. De lehet felhívom őket. Vagy ezt ti tapasztalatból írtátok, mert akkor természetesen hiszek nektek. :)

2015. ápr. 15. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb háziorvos, belgyógyász szakvizsgàval is rendelkezik.
2015. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, én tapasztalatból. Én is lombikoztam.
2015. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2015. ápr. 15. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is lombikos vagyok, ès kellett mennem háziorvoshoz mag belgyógyászhoz is..Ott ekg- t csináltak.Tudni fogja a házidokid hogy mi kell, az enyém is tudta..Sok sikert kívánok.
2015. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!