Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy kezdődik el az egész...

Hogy kezdődik el az egész "tortúra"?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk, eddig semmi. Holnap megyek nőgyógyászhoz. Olvasgattam én kérdéseket, válaszokat de nem igazán állt össze a kép még. Ebben kérném a tapasztaltabbak segítségét.

Ha holnap én közlöm az orvossal hogy hát kérem én azért jöttem mert 2 éve nem esek teherbe, menstruációm rendszeres ámbár nem 28 naposak a ciklusaim hanem 30-32 stb stb. Akkor ha indokoltnak tartja csinál hüvelyi UH-t esetleg cisztákat keresve, avagy máris elkezd küldözgetni máshova?

Nagy vonalakban leírnátok hogyan kezdődik és folytatódnak a kivizsgálások?

Előre is köszönöm!



2015. ápr. 20. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Először mindkettőtöket, téged és a párodat is megvizsgálják, kívül, belül, hogy nincs-e szervi elváltozás. A párodtól kérni fognak spermát, hogy megnézzék, mennyire aktívak a hímivarsejtek. Közben téged is ultrahangra küldenek, hogy nincs-e petevezeték elzáródás. Vérvétel. Ha testileg mindent rendben találnak, akkor küldenek tovább.


Egyébként nemcsak testi okai lehetnek annak, ha valaki nem fogan meg, hanem lelki okai is lehetnek, és többnyire lelki oda van. aki görcsösen, idegesen akar teherbe esni, ott valószínűleg emiatt a stressz miatt nem tud. Ilyenkor érdemes lehiggadni, és megtanulni ellazulni, megtanulni meditálni. A meditáció lenyugtat, pihentet és lelki erőt ad. Csináld végig ezt a 30 perces meditációt minden nap legalább egyszer, és meglátod, használni fog: https://www.youtube.com/watch?v=c9JtaSCIdLs

2015. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk így volt:

Ultrahang nekem

3. és 21. napi vérvétel, ahol hormonsort néznek

Páromnak spermavizsgálat

Röntgenes átjárhatósági vizsgálat----> Kaáli Intézet

2015. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Azt elfelejtettem írni, hogy nekem csináltak cukorterhelést is. 0,60,120 perceset.

2015. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek, nagy segítség már így is! Most már legalább tudom mire számíthatok.
2015. ápr. 20. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, pont ahogy írod. Elmondod, h ezért jöttél és elkezd küldözgetni vizsgálatokra. A férjemet andrológushoz, engem 3. és 21. napi vérvételre, ultrahangra, ciklusmonitorozásra, méhtükrözésre, petevezeték-átjárhatóságira, stb. végül meddőségi intézetbe.
2015. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát ez is meg volt. Engem 2.,5.,21.,24. napi vérvételre küldött, páromat andrológiára, plusz egy hüvelyi UH egy hónap múlva.

Ezt a vérvétel dolgot annyiban nem értem hogy mindenkinek akiket eddig olvastam 3. és 21. napi vérvétel kellett.

Ez vajon miért van? Valaki egy jacpotot érő választ tudna írni?

2015. ápr. 21. 12:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írtam valószínűleg :D Félreértettem, 2-5 nap és 21-24. tehát két vérvétel, a két megadott napok valamelyikén.
2015. ápr. 21. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Javaslom a természetgyógyászt.
2015. ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!