Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vajon miért nem jön össze a baba?

Vajon miért nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés

Van egy 14 hónapos fiam akinek szeretnénk lassan kistesót. Három hónapja próbálkozunk ami tudom hogy még nem sok idő, de kissé frusztrál a dolog, mert az első gyereknél amint elkezdtünk rajta "dolgozni" következő hónapban már pozitív is lett a teszt. Most azonban mintha a szervezetem is megbolondult volna. Januárban megjött, februárban nem majd az 50. Napon márciusban jött meg. Utána április elején időben megjött viszont olyan kevés vér volt, hogy szinte betét sem kellett... Napi 2-3 csepp és kész. Voltam dokinál ő azt mondta minden oké, próbálkozzunk csak tovább. bízom benne hogy hamarosan sikerül, csak kicsit el vagyok keseredve :-(

Volt valaki hasonló helyzetben?


2015. ápr. 25. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló cipőben vagyok én is. Január óta próbálkozunk a testvérrel. Ebben a hónapban szinte biztos voltam benne, hogy sikerült. Eemmi előjele nem volt a menszesznek, aztán csak úgy megjött, pedig már napokkal korábban érezni szoktam, hogy jön. A szervezetem mióta próbálkozunk mintha viccelne velem vagy késik vagy 3 nappal korábban jön.

Aránylag szabályos 27-28-29 napos ciklusaim vannak, szóval nagyjából be tudom lőni a peteérést, van mikor ovutesztet is használok. Eddig semmi. Pont tegnap jött meg, el is keseredtem egy kicsit, de aztán próbálok nem gondolni rá.

2015. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is próbálom elterelni a gondolataimat de valahogy mindig a babánál kötök ki :-(
2015. ápr. 25. 11:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 1,5 évet vártunk a kistesóra. A végén már kétségbe voltam esve, hánytam a szextől. Elmentem kineziológushoz, meg endokrinológushoz, következő hónapban megfogant, és most itt beszélget a kiságyában :-)
2015. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!