Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beültetés után mi vérezhet,...

Beültetés után mi vérezhet, ha a nyálkahártyám még megvan?

Figyelt kérdés

annyira aggasztó. beültetés után 6 nappal elkezdtem vérezni, és azóta olyan mint egy rendes menstruáció teljesen görcsmentesen, közepes vérzéssel. voltam ügyeleten, és megnéztek ultrahanggal, az orvos biztatott, hogy minden rendben van, mert megvan a nyálkahártyám 16mm, és vérömlenyt se lát a nyálkahártyán. A petefészkeim vannak megduzzadva 6 cm-esre, de jelenleg nincs megcsavarodva.


előzmény, beültetés után két nappal nagyon erős görcsökkel vitt a mentő a kórházba, mert kicsavarodtak a petefészkeim, de hála istennek maguktól visszamentek a helyükre, nem kellett műteni. kaptam rengeteg antibiotikumot infúzióban, de a méretük nem ment lejjebb, csak a gyulladás. esténként még most is szoktak fájni a petefészkeim. lehet hogy az vérzik? vagy méhszájseb? vagy az ultrogesten mellékhatása? vagy emlékszik a szervezetem a menstruációra? volt valakinek ilyen hasonló? mire számitsak?


holnap megyek hcg vérvételre. nagyon izgulok.


mitől alakulhatott ki nálam ez a komplikáció, amikor annyira ritka ez?


amúgy minden annyira szépen alakult, 6 embrióm lett, amiből megmaradt 4 hat napos embrió, abból kaptam vissza párat.


remélem hogy az a petefészek probléma (túlstimulálás) nem rontotta el az egészet! ha beágyazódtk, akkor mekkora esélye van annak ez a dolog nem tett be nekik?



2015. máj. 11. 12:59
 1/4 Diana901 ***** válasza:
Mi lett a HCG eredményed?
2015. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2 alatt, de nem is láttam, csak az orvos mondta. azt mondta hogy a beágyazódás meg se történt. én mondtam hogy szerintem meg a gyulladás miatt nem történt meg a beágyazódás, vagy ha megtörtént, akkor amiatt nem tudott befejeződni. ő meg váltig állitotta, hogy meg se tapadt, és hogy nem a gyulladás okozta a sikertelenséget. fél óráig vitáztunk erről az orvossal. Mert minimum jól esett volna, ha legalább annyit mond, hogy talán ez a súlyos komplikáció is közrejátszhatott. Ehelyett azt mondta, hogy nem, nem úgy volt, nekem megtapadási gondjaim vannak.


Nyugodtabb lettem volna, ha ez a súlyos görcs, mentő, intenziv, infuzió két napig, és a rettenetes fájdalmak nélkül kellett volna megúsznom ezt a dolgot, mert akkor biztosan tudhatnám hogy nem ez okozta hogy meghaltak a babáim, hanem valóban megtapadási problémáim vannak


Hat napos embriókat kaptunk vissza, amminek nagyon nagyok az esélyeik! és ez lett a vége!!! és nem tudom mi történt.


ha megtapadási gondjaim lennének, akkor merre menjek tovább? mit vizsgálassak ki? én egy méhtükrözésre gondoltam első körben, és egy citora, meg egy 3génre, meg egy mélyebb hormonsorra a mentmensisben. ugyanis mivel nálunk a páromnál vannak a gondok (én teljesen egészséges vagyok) engem nem is vizsgáltak ki rendesen!!! csak átjárhatóságim volt semmi más. aminek nem tudom mi értelme volt, mert hogy amúgy is icsi kell nekünk. akkor inkább egy méhtükrözést néztek volna, hogy nincs-e endom, vagy sövény a méhben. most van három hónapom hogy visszamenjek a két blaszós fagyibabámért, addig megpróáblom kivizsgáltatni a méhemet, meg a hormonjaimat, és reménkedem hogy ugye sima ciklusban lesz visszatéve a fagyibabák, és akkor nem lesz már ilyen komplikáció, és nem lesz annyi hormon a szervezetemben, hátha úgy sikerül.


de nagyon nagy csalódás volt, hogy igy alakult ez az egész, és még azt se tudom pontosan mi történt velem, és hogy ez volt-e az oka a sikertelenségnek, hogy igy begörcsöltem.

2015. máj. 14. 08:31
 3/4 Diana901 ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom h igy alakult!!! :-( A méhtükrözést jo ötletnek tartom!! De ez "megtapadási gondjaid vannak"!? Arcon kellett volna vágnod a dokit!! Akkor ezek szerint nekim is az van,meg rajtunk nem tudom hány ezer nönek! A progi potlást erre adják. Akkor gondolom Te is ugy járhattál mint én,keveset kaptál. A dokinöm kimondta szemtöl szembe h ott lett elcseszve,többet kellett volna adni.,,

Szoval ne pánikolj be! Ha nem vagy nyugodt a történtek miatt,kérd ki egy másik doki véleményét is!

2015. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de legalább a te dokid megmondta. le a kalappal. ők is hibázhatnak. nincs abban semmi. az enyém nem vállalt magára semmit.


progit sztem csak eleget kaptam, mert szúrtam a prolutex-et, meg volt crinone-om, de azzal le kellett állnom mert kicsipett, de utána egyből szedtem a számon át szedhető ultrogestant. gondolod nem volt elég?

2015. máj. 19. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!