Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 9. dik sikertelen hónap, baj...

9. dik sikertelen hónap, baj lehet?

Figyelt kérdés
Ez volt a 9.dik sikertelen hónapunk, ez mindenképp bajt jelent valamelyikünknél? Huszonévesek vagyunk úgy tudom, hogy egy egészséges párnak 6 hónapon belül sikerül..Viszont.. februárban elvileg teherbeestem mert késett majdnem 3 hetet aztán 5 pozi teszttel rohantamaz orvos aki nem látott semmit se ultrahangon sem vérvétel és megjött erős vérzéssel és "horrorisztikus" szövetdarabokkal, de mivel orvos nem tudta alátámasztani így nem merem kijelenti azt, hogy igen teherbeestem 5 hónap után ( akármi is lett a vége) és a meddősèg kizárva..
2015. máj. 12. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Bajnak nem kell nevezni, elsőként az a legegyszerűbb, ha elküldöd kivizsgáltatni a leendő apát termékenységi vizsgálatra. Úgy tudom, hogy egészen egyszerű termékenységi tesztet lehet kapni férfiak számára.
2015. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Diana901 ***** válasza:
Nyugodtan fordulj orvoshoz,de ne pánikolj!! de minden féleképp párodnál kezdjétek! Azt az utat gyorsabb végigjárni...mi pl.nálam kezdtük,és másfél évval késöbb kiderült,h páromnál van gond
2015. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Én viszont azt javaslom,hogy még próbálj türelemmel lenni. Nekem azt mondta a doki,hogy a mai világban inkább 1-2 év a teherbeesés és nem 6 hónap. Nálunk sem volt semmi baj és nekünk a 16. hónapban sikerült. De nekem is azt mondták egyébként,hogy ha majd kell vizsgálat,akkor először a férjnek kell spermavizsgálat. Én jártam éves szűrésekre és nálam minden ok volt mindig. Szóval nálunk váratott magára minden ok nélkül.

2015. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit,hogy abban a hónapban amúgy megfogalmaztam magamnak, mert már elegem volt,hogy "jó, nem érdekel, akkor nem leszek terhes, így legalább azt csinálok amit akarok, addig alszok,amikor akarok,stb." Tudom, ez hülyén hangzik és nyilván én sem gondoltam komolyan, mert ez nem vigasz, de egy kicsit elhitettem magammal, hogy jó lesz nekünk így is. És abban a hónapban sikerült.
2015. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!