Hsg-m lesz. Volt akinek el volt zarodva es megsem fajt? Tudom, akinek nem volt elzarodva, annak kevesbe faj. Fajdalomcsillapitot erdemes bevenni.

Figyelt kérdés
Termeszetesen az ultrahangos valtozat nem erdekel,mivel nekem nem ez lesz.Csak azert irom,mert sokaknak nem vilagos a ketto kozotti kulonbseg.
2015. máj. 12. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

En kertem altatast. Sokan lehurrotak, de en ugy voltam vele, ha nem muszaj, akkor minek izguljak, vagy szenvedjek.

Igy szepen aludtam egy fel orat, es mar keszen is volt.

2015. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Diana901 ***** válasza:
Nekem nem volt elzárodás,de attol még éreztem.. :(
2015. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt elzáródva, de a 12 órás vajúdás kutya fasza volt, ahhoz az 5 perchez képest, nem is értem miért csinálnak ilyet altatás nélkül, de lehet, csak nekem volt ilyen rossz... Szóval ez hülyeség, hogy ha nincs elzáródva, akkor kevésbé fáj, kérj altatást!
2015. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kernek...de sehol nem lehet kerni...
2015. máj. 13. 15:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagy tudtok olyat ahol lehet???
2015. máj. 13. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!