Lombik, ET után iszonyú izomgörcsök miatti Petefészek csavarodás, vagy kismedencei fertőzés lehetett? Volt valakinek valamelyik?

Figyelt kérdés
Elvileg nekem petefészek csavarodásom volt múlt héten, de én úgy gondolom hogy valójában nem. nem találok semmit ennek tüneteiről, hogy milyen érzés ez. Nekem embrió transzferem volt (lombik) és rá két napra jelentkezett egy rettenetes húzó görcs (nagyon hirtelen ahogy éjjel az ágyban át akartam fordulni a másik oldalamra) és onnantól megmozdulni se tudtam két óráig, csak kitekeredve feküdtem az ágyban. kijöttek a mentők, adtak görcsoldót, ugy tudtam négykézláb kimenni a wc-re, rettenetes fájdalmak között (pisilés úgy fájt hogy azt hittem mindenem kiszakad) majd mentő vitt az ügyeletre, ahol adtak infúziót antibiotikummal, és aznapra helyrejöttem annyira, hogy haza tudtam jönni. másnap újra bementünk kocsival, infúzió, és úgy is haza tudtam jönni lábon, akkor már a westendben is mászkáltam aznap. utána elmentem egy másik kórházba ügyeletre, mert rá három napra elkezdtem vérezni, és az ottani orvos meg azt mondta hogy ez nem lehetett kocsánycsavaordás, mert azt nem igen hozzák vissza két infúzióval,és hogy azt uh-on is látni. azt mondta ez valami súlyos fertőzés volt, gyulladás, a d dimerem 2,9 (határa o,o-o,5!!!!) volt, a fehérjém 21, (határ 11-ig)ami oly mértékben magas, hogy azt jelzi valami kezdett elhalni a szervezetemben. elhalni!!! Ahogy én olvasgatom az nem ilyen fájdalom mint amit én éreztem. Nekem a húzó görcs után olyan IZOMGÖRCSÖM LETT, DE CSAKIS IZOMGÖRCS, hogy egész testre kiterjedően mozdulni sem tudtam, lábamba, végbelembe, hátamba, nyakamba, mindenembe kiterjedt. izomgörcs volt, de olyna mintha megmásztam volna a himaláját. főleg bordaközi izom görcs volt, a két bordám aljánál végig, és a gyomromban is. miután két nap mulva helyrepofoztak infuzióval, utána még egy hétig izomláz volt a hasamban, és nem tudtam felülni, mert azok az izmaim teljes egyszerűséggel megszűntek működni. mintha nem lett volna hasizmom. a petefészkem egy percig nem fájt, inkább csak érzékeny volt. de az a két nap nekem olyan volt, mintha a törzsem egy fa, vagy egy kő lett volna. viz nem volt a hasüregben. ezért nem tudom hogy mi történhetett velem. leirnátok nekem a ti tüneteiteket hogy ti mit éreztetek kocsánycsavarodás esetén?

2015. máj. 16. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok a kocsánycsavarodásról, nekem az első lombik után 2-3szor volt hatalmas görcsrohamom:

egy hatalmas görcs, de olyan, hogy mozdulni sem tudtam, folyt a víz a hátamon, iszonyú fájdalom, mindenhova sugárzott, azt hittem, meghalok, nagyon lassan, órák múlva múlt el.

Elvileg attól volt, hogy a stimu alatt és a leszívás után ott maradt tüszők húzódtak vissza, és az ilyen nagy fájdalommal járhat.

2015. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nekem nem húzódott vissza, mert még amikor bevittek a kórházba is akkorák voltak a petefészkeim hogy majdnem szétrobbantak. örülhetek hogy nem haltam meg. és ezt teljsen komolyan mondom.


anyukám ismerősének a volt menye, ebbe halt bele. sajnos. kajakra meghalt. utána beperelték a kórházat, és kaptak kárpótlást a halott nő után. ez 1o éve volt, többet nem tudok. annyit tudok, hogy örülhetek hogy ennyivel megúsztam.


és amúgy neked akkor sikerült a lombik?

2015. máj. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!