Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Fertőzés/gomba?

Mi lehet ez? Fertőzés/gomba?

Figyelt kérdés

Pár napja viszket a gát részem, ill. a fenekem környéke(elnézést nem tudom máshogy leírni).Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, szokott kidörzsölődni, de elkezdett viszketni a nemiszervem külső része is.Tegnap este bekentem magam canestennel és ma egész nap jó volt, most kora estére érzem inkább.És inkább irritációtól függ azt veszem észre, tehát ha többet megyek wc-re, akkor lesz kellemetlenebb.

DE nincs extra mennyiségű és szagú folyásom.

Elnézést hogy így leírom de fogalmam sincs mi lehet, vasárnap leszek 6 hetes, még nem akartam dokihoz menni, de ha nem múlik jövő héten muszáj leszek azt hiszem....


2015. ápr. 23. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Gomba simán lehet. Csak pamut fehérneműt használj, kerüld a tangát!
2015. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez első olvasásra nem tűnik gombának, bár manapság már semmin nem lepődök meg. Nem lehet, hogy inkább ez a hirtelen jött nagy meleg az oka és izzadsz?

Attól függetlenül, hogy még csak a 6. hétben jársz nyugodtan elmehetsz dokihoz, de ha mégis csak gombás fertőzésed van, kúpot csak a 12. hét után fognak felírni. Én ennek ellenére javaslom, hogy jövő héten látogasd meg a dokidat, a saját megnyugtatásod érdekében leginkább.

2015. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!