Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem akar jönni a baba, ti is...

Nem akar jönni a baba, ti is így éreztek?

Figyelt kérdés
Sziasztok kedves babáravárók! 9 hónapja próbálkozunk a babácal sikertelenül :( Iszonyatosan érzem magam, 1 nagy semminek aki nem képes teherbeesni, nemhogy embernek lassan már nőnek sem érzem magam :( Utálom magam.. azért mert az utóbbi 1,5 évben felszedtem néhány kilót és az a sejtésem, hogy talán ezmiatt?! Elkezdtem sportolni és diétázni de azért nem olyan könnyű azt leadni és nem is 1-2 hónap :( Megyek dokihoz, kivizsgáltatom magam, és ha kiderül, hogy a hízás miatt a hormonjaim szórakoznak akkor ezt sosem bocsájtom meg magamnak :'( Egy sz@rnak érzem magam....
2015. máj. 18. 18:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szia. Pontosan értem mit érzel mert én is átmentem ezen és most megint ugyanitt tartok. Minden kolléganőm sorra teherbe esnek én meg persze tegnap este elkezdek menstruálni.:(
2015. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :(
2015. máj. 18. 18:16
 3/28 anonim válasza:
52%
Túlságosan görcsölsz.Szokták volt mondani,minél jobban akarod annál inkább nem jön,de ha eljön a pillanat mikor nem ezen rugózol,más kezd el érdekelni,akkor hirtelen megérkezik :) Mikor ténylegesen azt mondod,és megnyugszol,hogy majd jön ha jönni akar.
2015. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Nem csak a testi, de lelki oldalt is érdemes erősíteni. Nekem minden stimmelt, de csak akkor jött a baba, amikor az önértékelésem a helyére került. Nekem itt segítettek, jó szívvel ajánlom: www.perinatus.hu


Ha nem vagy budapesti, akkor is fordulj segítséghez: www.pszichologuskereso.hu

2015. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Gondoljátok, hogy tényleg ennyire befolyásolná a dolgot a lelki dolgok? Mint pl onertekeli problemam es az utálom magam érzés? Na meg az a gobdolat, hogy "nekem úgy sem sikerulhet keves vagyok ehhez" képes lenne megakadályozni a teherbeesést?
2015. máj. 18. 18:22
 6/28 anonim ***** válasza:
Mennyi a tulsulyod? Ha 5-10 kilo, nem hinnem, hogy az a baj. En sajnos 30 kilo felesleggel azonnal teherbe estem haromszor is.
2015. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok... Mi még csak féléve próbálkozunk, de ezalatt volt 2 korai vetélésem. Én is meghíztam ezidő alatt, sokszor az evésbe menekültem bánatomban, abbahagytam a sportot, sokat gubbasztottam itthon. Híztam úgy 10 kilót... Nem hiszem, hogy a hízás miatt ne sikerülne neked a baba, sok túlsúlyos nő esik teherbe minden gond nélkül. Végülis, ha belegondolsz, a petesejtedet meg a párod spermájénak minőségét nem befolyásolja pár plussz kiló. Persze, kórós elhízás mér biztos, de gondolom nem erről van szó. Ha meg a hormonjaiddal van gond, az szerintem nem az elhízás miatt alakult ki, hanem esetleg fordítva, a hormon gond miatt híztál és esetleg amiatt nem jön a baba sem (pl pajzsmirigy alulműködés, vagy IR, vagy PCOS). Szóval vizsgáltasd ki magad, de ne okold magad egy percig sem! Nem a te hibád!
2015. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Igazábol soha nem voltam sovány, teltkarcsú voltam úgy kb 68-70 kg 163cm magas.. de kb felmehetett 15kg a 1,5 év alatt :( Sajnos.m a hülye munkám miatt, irodában ülni bap 8-10 órát, keksz egy kis csoki pèksütemèny aztán este hazajöttem elmentünk a fèrjemmel valahova enni vagy pedig itthon ettunk estére.. És egyszeruen eszre sem vettem :(
2015. máj. 18. 18:32
 9/28 anonim válasza:
A kilók nem befolyásolják a teherbeesést,képzeld el ha kilókhoz lenne kötve,pl. csak a 65 kg alatti nők tudnának teherbe esni :) Ez nem így működik.Lelkiekben kell rendet rakni magadban,és nem azon stresszelni hogy megjön vagy nem a havid.Felejtsd el egy időre a témát, a szexet ne azért akard hogy gyerek legyen,hanem élvezd ki a pillanatokat közben :)
2015. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
És az bánt nagyon, hogy..mit csinál egy nő ha gyereket szeretne? Tesz érte, pl: leszokik a dohányzásról, leadja a súlyfelesleget. És én? Tetten ellene! :( Persze nem tudatosan, de egyszerűen a sok munkától és a kimerűltsègtől nem volt időm sem energiám figyelni magamra. :( És itt állok kètségbeesetten "egy elhízott disznó" és várom, hogy teherbeessek. :( Hányingerem van magamtól! Bocsi, nem siránkozni akarok, de muszáj kiírnom ezt magamból..
2015. máj. 18. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!