Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most meg már nem akarja vagy mi?

Most meg már nem akarja vagy mi?

Figyelt kérdés

A baratommal 2 eve vagyunk eggyutt es kb egy eve szeretnenk babat de eddig bem jott ossze minden probalkozas ellenere pedig mindent kiprobaltunk ( orvos, homerozes, peteeresteszt....minden) es raadasul ő volt mindig aki jobban akarta az elejetol kezdve...kepes volt hazajonni amikor katona volt engedely nelkul csak mert epp pozitiv volt a peteeres teszt :D

Aztan most 15en kellett vna megjonnie es nem jott meg  en az elso perctol kezdve biztam benne hogy baba, ő meg csak azt mondta h tuti elszamoltam...aztan tegnap vettem egy tesztet es ma reggel meg is csinaltam es pozitiv!!!!  ez reggel 6kor volt azota meg aludni sem tudtam annyira orultem  ő meg mikor megmutattam neki a tesztet csak annyit mondott hogy oke..... nem is akar beszelni rola mintha meg sem tortent vna...

Mit csinaljak?? Nem akarja mar?? Vagy csak nem hiszi el??? Nem ertem...



2015. ápr. 28. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tipikus első reakció a leendő apukától. :)

Majd felfogja. :)

2015. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Remèlem igazad van :)
2015. ápr. 28. 19:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én páromnak mikor elküldtem a pozi teszt képét,annyit irt vissza hogy "az jo". Teljesen kivoltam,hogy tuti megbánta stb. Most 11napos a kislányunk. Ha itthon van kb csak szoptatni adja oda,mindent ő cxsinál. Halálos a szerelem :D a pasik igazából nem tudnak mit kezdeni egy pozi teszttel. Majd talán ha mozogni kezd. De pl az én párom nem volt egy pocaksimizős fajta.
2015. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hagyj neki egy kis teret, es ne akard kikenyszeriteni azt a reakciot, amit te produkaltal.
2015. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van es csak nem fogja meg fel :) es persze semmit sem szeretnek kikenyszeriteni csak a korabbi viselkedesebol azt hittem hogy azert jobban fog orulni... de majd idovel remelem mert azt sem szeretnem ha mar nem akarna...
2015. ápr. 28. 19:38
 6/13 anonim ***** válasza:

A pasiknak kell egy kis ido, mire felfogjak.

Sot, a legtobb kismama is szinte csak akkor kezdi felfogni, mikor noni kezd a hasa, vagy mocorogni kezd a baba. Csakhat a nokben dolgoznak a hormonok, ami segit felfogni a dolgot.


Egy pasi... hat nekik kell par honap is olykor.


Ettol fuggetlenul orulnek neki.

2015. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A férjem is hasonlóan viselkedett, pedig mindketten nagyon szerettünk volna már babát. Az egész terhességem alatt fapofa volt, időnként miattam próbálta megemberelni magát, mivel nekem rosszul esett. Azt mondta, egyrészt nem akar előre inni a medve bőrére,másrészt nem az ő testében fejlődik, ő nem nagyon tud most még vele mit kezdeni, majd ha megszületett.... és így is van, imádja a lányát nagyon jó apa a kezdetektől fogva és óriási segítség volt a szülésnél is, mindenben számíthatok rá. Terveztük a kistesót, össze is jött, 31.hetes vagyok és most is ugyanilyen a hozzáállása, sőt, de egy percig sem kételkedem abban, hogy a fiáért is odáig lesz és vissza :) Persze vannak olyan apukák, akik lelkesen együtt várják a babát az anyukával, de ettől ők még közel sem biztos, hogy jobb apák lesznek, mint a racionálisabb hozzáállású apukák. Nyugi, minden rendben lesz, de én a helyedben azért mindenképp beszélnék vele erről, hiszen az ő érzéseit ő tudja leginkább kifejezni neked és Te is a félelmeid is ez oszlatná el leginkább!

Kellemes babavárást :)

2015. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint én nem pasinak készültem. Egyik elmondásból sem ismerek magamra. Velem madarat lehetett fogatni, amikor a nejem megmutatta a pozitív tesztet.
2015. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7# epp ma probaltam beszelni vele rola de csak elhulyeskedi...pedig 27eves :/ de ugy viselkedik olyankor mint egy 5 eves..
2015. ápr. 29. 12:37
 10/13 A kérdező kommentje:
8# en is azt hittem hogy ő ilyen lesz..mert az elejen ha csak egy napot kesett mar simogatta a hasam es orult..most meg egesz ido alatt azt mondta h csak elszamoltam magam tuti megjon.. Te ferfi vagy ugyhogy szerinted nem akarja? Meggonddolta magat??
2015. ápr. 29. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!