Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mastodynon cseppel esett már...

Mastodynon cseppel esett már valaki teherbe? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

sziasztok. 25 éves lány vagyok egy 17 hónapos kislány büszke anyukája. a kislányom 7 hónap probálkozás után fogant meg, Mastodynon csepp segítségével.

most szeretnénk kistesót a kislányom mellé, de ismét gondok vannak a mensimmel. Áprilisban volt meg a mensim májusban semmi, és még most se jött meg. Sosem volt rendzseres a mensim, a dokimnak mondtam ezt februárban az éves szűrésen aki azt mondta semmi probléma, vett vért is és a hormonokkal is minden rendben. igazából nagyon rossz mert már megint 3 hónap telt el és még semmi. úgy érzem ez ismételten hosszú lesz. valaki esetleg valami tanácsot tudna adni a mastodynon csepp mellé. aki volt már így esetleg írja már meg a tapasztalatát legyen szíves.

előre is köszönöm a segítséget



2015. jún. 13. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
PCOS/IR-re adta nekem egy doki, és a relative rendszeres 30 napos cilusomból csinált egy 45 naposat. Azóta eszembe sem jutott szedni. A hármas kezeléssel viszont nagyon gyorsan sikert értünk el, kétszer is. Néztek már neked terhelt cukrot és inzulint, min. 3 pontosat? Milyen értékeid lettek?
2015. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem néztek semmi ilyet, vérkép tökéletes lett, és a vizsgálat és az ultrahang is tökéletes volt. zavartalan volt a kislányommal a terhességem hála Istennek. de most szeretnénk kistesót és most megint az van hogy kimaradt májusba a mensim, de a tesztek negatívak. 11 éves koromba volt az első mensim, és azóta 15 évesen kaptam fogamzásgátlót hogy beállítsa, akkor szedtem 6 évig és rendzseres volt, de azóta nem igazán. szülés után beállt kb 3 hónapra és azóta meg mindig össze vissza jön meg. és már kész vagyok ettől
2015. jún. 13. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes történet, főleg, hogy ilyen múlttal nem néztek nálad semmit, ami PCOS/IR-re utalna. A mensit a fog-gátló nem állítja be, az nem menstruáció. Elnyomja a tüneteket és annyi. Tudom, átéltem.


Töltsd ki a tesztet és keress fel ehhez értő szakembert, mert aki most kezel, nem tudja, mit keressen, nyilvánvalóan:


[link]

2015. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy sima vérképből nem derül ki az inzulin rezisztencia, és sokáig a rendszertelen mensin kívül nincs más tünete. Nekem soha nem volt rendszeres a mensim, sokáig csak ez a tünet volt. Majd 27 éves korom körül mindkét petefészkem tele volt apró gyöngysor szerű cisztákkal, 35 évesen lett rossz először a vércukor értékem, egy év alatt felrántottam 15 kg-ot. Kezelés után sikerült teherbe esnem.

Egy 3 pontos vércukor/inzulin vizsgálattal nem vesztesz semmit, én megcsináltatnám.

2015. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és eleinte nekem is mindig fogigátlóval, hormonkészítményekkel akarták beállítani, nyilván sikertelenül.
2015. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelentem voltam orvosnal es ultrahangon is ahol petezsak latszodott. 2het mulva kontroll :) boldog vagyok nagyon ezert volt a problema
2015. jún. 19. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!