Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát tervezők, mi a véleménye...

Babát tervezők, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10 hónapja eldöntöttük, hogy kisbabát szeretnénk, januárban késett 2 hetet de a tesztek negatívak voltak ezért elmentem dokihoz aki talált egy cisztát, tudjátok az a fajta amikor a sikertelen tüszőrepedés történt és betokosodik, de nem is volt gond mert megjött és a ciszta eltűnt, nem kellett semmilyen gyógyszer. Aztán februárban megint nem jött meg, csináltam 5db pozitív tesztet, rohantam a dokihoz aki semmit nem látott és végül majdnem 3 hét késéssel megjött, kémiai terhessèg volt a doki szerint.. Kicsit sok volt a szervezetemnek a ciszta és a vetélés és megbolondultak a hormonjaim, 3 alkalommal 42-45 naponta jött meg, nagyon magam alatt voltam mert tudtam, hogy ilyen hosszú ciklussal nehézkes a teherbeesés, de úgy döntöttem, hogy nem szeretnék hormon tablettákat szedni, rábízom a szervezetemre, jól is tettem mert ebben a hónapban 15.napon egyértelmű ovus tünetek és a 30.napon megjött :) Visszaállt a "régibe". Szerintetek így nagyobb esélyem van? Doki szerint nagyon jó, hogy így visszaállt magától, egyébként új munkám van amit nagyon szeretek és elkezdtem sportolni, lehet ennek köze hozzá szerintetek?:) Lehet, hogy a 10.hónap soknak tűnik, de ha úgy nézzük, hogy 4 hónap után teherbeestem függetlenül attól, hogy mi lett a vège + ez a több mint 3 alkalmas nagyon hosszú ciklus kétlem, hogy volt ovum ekkor. Szerintek? Így már nagyobb esèlyem van?? Vagy menjek el dokihoz újabb vizsgálatra? Vagy pedig várjak türelmesen?
2015. jún. 17. 00:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, köszi ha elolvasod, 2 köszi azért ha írsz véleményt :)))
2015. jún. 17. 00:28
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak így tovább! Szépen haladsz. Gondolok itt a munkádra és a testmozgásra. :) Nekem is volt egy kémiai terhességem. Rá egy évre estem megint teherbe. Mondjuk én sokáig húztam-halasztottam a kivizsgálásokat(majdnem 2 év). De az is benne volt, hogy tudtam, hogy volt egy pár hónap, amikor azért kb esélytelen volt, hogy összejöjjön, plusz a sok stressz. Na csak azt akartam kihozni ebbõl, hogy nyugi, a szervezeted visszatalált önmagára. Innentõl kezd el számolni megint az eltelt idõt és adj magatoknak 6 hónapot. Azért mondom ezt, mert ugye egészséges párnál egy évig kell várni, hogy bla bla bla. De nálatok ebbõl megvolt kb 4-6 hónap, mikor nem volt gond.Ehhez most hozzájön a 6hónap amit javasoltam és kijön az egy év. Jajj, de össze-vissza írok. Remélem sikerült kihámozni amit akartam mondani. :)

De sok sikert!

2015. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben optimista lennék, szerintem van okod rà. Szépen visszaàllt minden a helyes vàgànyra. Hajrà :)
2015. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!