Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen vizsgálat következik?

Milyen vizsgálat következik?

Figyelt kérdés
1.5ève pròbàlkozynk,de nem jön a baba.volt a pàrom urològusnàl,azt mondta hogy az alsò hatàr de minden okè.(bàr nekem furi hogy irva van h 30%gyors,30%lassù.na de a maradèk 40%? )èn most voltam hormonvizsgàlaton.èrtelem szerűen ha ott van eltèrès akkor azzal kezelnek de ha ott minden rendben akkor milyen vizsgàlat következik?
2015. jún. 22. 10:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem próbáltad még ki a cickafark + palástfű teát? Saját tapasztalatból mondom,hogy hatásos. Januárban elkezdtem inni februárban terhes lettem, bár elvetéltem de ennek más oka volt.Azóta nem ittam, de ebben a hónapban ismét elkezdtem. Egy ismerősöm is elkezdte inni és egy hónap után terhes lett. Most jár a 6.hétben. :)

2-es voltam.

2015. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem pròbàltam.ezt igy egyben lehet valahol venni vagy külön vannak?
2015. jún. 22. 11:27
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy helyen meglehet őket venni külön-külön. Mensi első napjától peteérésig kell napi egy csészét inni a cickafark teából, és peteérés után pedig a palástfüvet napi egy csészével ameddig meg nem jön a mensid.

2-es voltam

2015. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Budapesten a Bajcsyban csinálták nálam. Nem tartozom oda körzetileg így egyszer el kellett mennem a doki magánrendelésére, ott csinált rákszűrést, vett kenetet, hogy biztos rendben van e minden, majd ezek után már be tudott vinni a kórházba.


Még a magánrendelésen mondta az orvos, hogy itt a magánrendelésén neki árlistája van, ami a falon megtekinthető, a kórházban viszont fizetést kap, így szeretné tisztázni, hogy nehogy valamelyikünk is kellemetlenül érezze magát, ő nem vár el és nem is szeretne hálapénzt elfogadni. Szóval összesen 10.000 Ft-ot fizettem.


Amúgy mi a SOTE 1-re jártunk sokáig, de nem voltam elégedett. Nemrég váltottunk a BMC-re, most lesz az első inszemináció.

2015. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy volt,hogy a végén a Bajcsyban csinálják meg az átjárhatóságit méghozzá holnap , de nekem a dokim ajánlott egy dokit aki csak bejárós oda uh fizetnem kellett volna. Hál istennek megoldódott és saját orvosom csinálta meg.

Jelenleg én a margit kh-ba járok az orvosom a g1-ben rendel magánba de oda egyszer mentem csak meg most tüszőt nézetni mert szabizik.

Akkor te most a János kh-ba jársz ugye? Na engem attól a helytől kiráz a hideg.

Ha inszemre kerül a sor akkor én a dokimmal csináltatom a g1-ben igaz nem két forint de ameddig csak lehet vele akarok mindent megcsináltatni. Ha lombikra kerül a sor akkor a kaáli intézetet néztem ki magamnak.

2-es voltam

2015. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!