Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Átjárhatósági után kinek...

Átjárhatósági után kinek milyen volt a menzesze? Időben jött meg? Nekem késik a teszt negatív még.

Figyelt kérdés
Nekem elvileg pénteken kellett volna megjönnie. Szombaton reggel volt egy barnás csepp, aztán tegnap délután szintén. A hasam nem fáj, pedig mensi előtt két nappal már szokott onnan tudom h következik. Ez most így normális? A ma reggeli tesztem még negatív volt.
2015. ápr. 27. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Időben jött meg, pont ugyanúgy, mint máskor.
2015. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Eufrozi ***** válasza:
Nekem 8-án kell megjönnie,és már most fáradékonyabb vagyok,érzem is,h meg fog jönni.Lehet,h még korai a tesztelés,várj sztem 2 napot és csinálj újra tesztet.Szurkolok:)
2015. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megjött sajnos késett 4-5 napot kb. A hasam nem fáj úgy mint régen ami jó :) Viszont sok alvadt vér darab van benne. Gondolom a beavatkozás miatt, akkor is véreztem kicsit. A lényeg hogy jövőhónapban tiszta lappal indulunk :) és nagyobb eséllyel :D
2015. máj. 1. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!