Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megosztaná velem a tapasztalat...

Megosztaná velem a tapasztalatát aki járt a MensMentisben endokrinológián? Megérte elmenni hozzájuk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két éve szeretnénk gyermeket, sajnos eddig sikertelenek voltak a hónapok. Minden kivizsgáláson átestünk a párommal, nála minden rendben, nálam is. Legalább is azt állították. Pajzsmirigyem tsh értéke a megadott tartományban volt ugyan (0,45), de sok helyen olvastam, hogy nem ideális a teherbeeséshez. Gondoltam a Mensmentisben tudnának valamit mondani a problémámra, eddig minden magánúton tett orvosi látogatáson elküldtek, hogy ez teljesen normális érték a gyerekvállaláshoz. Engem viszont nem hagy nyugodni.


2015. júl. 24. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekik köszönhetjük a két gyermekünket! Életünk legjobb döntése volt elmenni hozzájuk. Előtte évekig bolyongtunk az eü különböző berkeiben. Emberséges, empatikus, kedves és nagy szaktudású embereket ismertünk itt meg, sosem mennék máshová.
2015. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ők nincsenek soha nem lehettem volna anya.
2015. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a gyors válaszokat! Ez után már nem kérdés, hogy megyek-e a dolog után :)

Minden jót nektek!

24/N

2015. júl. 24. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!