Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCO-val mennyi az esélye hogy...

PCO-val mennyi az esélye hogy sikerül a baba? 1,5 éve próbálkozunk nemrég derült ki hogy ez lehet a baj.

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Oka az inzulinrezisztencia. Míg ez nincs kezelve, nem csak a teherbeesés esélye rossz, de a vetélési arány is magas. Sajnos tapasztaltam.


www.pcos.hu - itt tájékozódj.


Ha jó helyre szeretnél menni, őket ajánlom jó szívvel: www.mensmentis.hu

2015. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 èv próbàlkozàs utàn elmentem dokihoz júniusban közölte PCO-m van. Kèrt laborokat, meg minden fèlèt, szeptember vègèn mentem vissza a leletek egy rèszèvel, azt mondta nèzzük meg uhn mi most a pontos helyzet, hàt 8-9 hetes terhes voltam, kb màr integetett :-)

Vllt meglepi mert az a kevèske menstruàcióm ami előtte volt most is volt...

Most itt nèzi a mesèt :-) nem mondom bogy komplikàció mentes volt a terhessèg, 2hónapal előbb is született de szerintem nem ez miatt!

2015. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ulsó,ennek azért kicsi a esélye.Kezelni kell,akkor sikerül majd.
2015. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!