Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kerjek gyogyszert, ami meghozz...

Kerjek gyogyszert, ami meghozza a mensimet 93 nap utan vagy varjam meg meg magatol megjon?

Figyelt kérdés
PCOS-em van es dietazok sportolok, de gyogyszert egyenlore nem akarnak adni. De azon gondolkodom, ha vegre megjonne, akkor talan a kovetkezo ciklusban lenne peteeres. Ebben mar biztos nem lesz semmi. :(
2015. aug. 13. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyenlőre lényegtelen van e pé, babával várni kell amíg rendeződik. Valószìnűleg szükséged lenn metforminra. A ciklusad meghozathatod, mert nem jó, ha ennyi ideig nem válik le a nyáljahártya.
2015. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi. Ment a zold kez!
2015. aug. 13. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem meghozták gyógyszeresen hatvan valahány nap után, de nem ért semmit. Ugyanúgy nem jött meg utána, mint addig. Csak akkor lett minden rendben, amikor metformint is kaptam, nagyon szigorúan diétáztam és sportoltam. Akkor viszont rögtön rendszeres lett, harminc napos.
2015. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!