Mikor leszek újra terhes? Nehéz teherbeesni a második babával?

Figyelt kérdés
Szeretnék újra teherbeesni a fiam 14 hónapos, és hőmérőzők de most pl- 36. napra se jön meg és 35,9 és 36,3 között ugrál a hőmérsékletem. Sokat nem alszunk éjjel, mert a fiam nagyon rossz alvó. Lehet azért nem jó a hőmérőzés se! Este még szoptatom a picurt! Már nagyon kevés tejem van! Lehet ez az oka?

2015. aug. 18. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hova akarsz teherbeesni, 2.-at vállalni, hát még szoptatsz, az első is még kicsi, kialvatlanok vagytok, a tested kimerült, csodálkozol, h nem sikerül? Szedd rendbe az életeteket, szedj vitaminokat, a szoptatás kimeríti rendesen.
2015. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi is kb ilyen korkülönbséggel akarunk babát,de én aztán nem hőmérözök,mert jó ha most sikerül de az se baj ha egy év múlva. neked is így kéne hozzá állnod,ne görcsölj rá,alig múlt egy éves a kisebb,ha sikerül most sikerül,ha nem hát nem,mi van akkor? felesleges ezért hőmérőzni. meg a terhesség első 3 hónapjában nagyon aluszékony leszel,nem lesz egyszerű akkor így,hogy a fiad nem alszik. ha még szoptatsz,akkor szedj vitamint,egyél sok gyümit,zöldséget mert sokat kivesz az emberből
2015. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

én nem akartam teherbe esni..és tessék 10 honapos volt a fiam, mikor terhes lettem....

minek homérozol? nem kell ennyire gorcsosen akarni..

2015. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!