Hosszu ovulacio nelkuli ciklusnal mennyire volt keves a mensid? Ez mar annak szamit? Vagy lesz meg tobb is?

Figyelt kérdés

Ez a harmadik nap, hogy vilagos piros pecsetelo verzesen van, hol kicsit tobb, hol alig. Pisiles utan egyertelmu vilagospiros ver a papiron, de nem mensi mennyiseg. Tisztasagi is eppen, hogy csak veres. Akkor ez mar mensinek szamit?


Mivel, hogy nem barna maszatolas, hanem vilagospiros ver, de keves. Vagy lesz ennel tobb is? Hogyan lehet itt eldonteni, melyik az elso nap?



2015. szept. 1. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
az első nap , hogy piros vért tapasztalsz, az a ciklus első napja. Az mindegy mennyi, a lényeg hogy vér legyen. Hány naposak a ciklusaid?
2015. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat miota abba hagytam a bogyot, azota volt itt mar minden. Ez most epp tobb mint 100 napos volt cisztak miatt. Akkor szerinted beirhatom mensinek, akkor is ha csak pecsetelo verzes?
2015. szept. 1. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, beírhatod :-) mintha csak magamat hallanám. Én is mióta leraktam a fogamzásgátlót, össze vissza jön meg. Bár a leghosszabb ciklusom 43 napos volt, de az se normális. első voltam
2015. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszaidat!
2015. szept. 1. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!