Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhesség legelején lehet...

Terhesség legelején lehet fogat tömetni vagy húzatni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy pár hetes terhesség alatt hogyha tömnek vagy húznak fogat az okoz-e gondott a babánál? (még a beágyazód közben) Mert pont PÉ után 1 hétre kaptam a fogorvoshoz időpontot.Szeretnénk nagyon babát és nem lehet tudni, hogy mikor jön össze.
2015. szept. 7. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, ezeket még terhesen is lehet nyugodtan. A lényeg, hogy röntgenre ne menj ha legkisebb lehetősége is fennáll a terhességnek.
2015. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. De ilyen korai fázisban az érzéstelenítő nem okozhat gondott?
2015. szept. 7. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi de semmi baj nem lehet belőle! Lokális érzéstelenítést adnak nincs kihatása a babára akkor sem ha épp beágyazódik. Ne aggódj 😉
2015. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, igen. Nem okoz gondot, ez helyi érzéstelenítés.

Én tömettem az elején is, meg sajnos a 30. hét körül is muszáj volt.

2015. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok! Viszont gyógyszert mondjuk foghúzás után mit lehet bevenni?
2015. szept. 7. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!